sobota, 25 czerwiec 2022, 19:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kamieńskie II Targi Pracy cieszyły się dużym powodzeniem wśród licznych wystawców i bardzo wielu zainteresowanych

Kamieńskie II Targi Pracy cieszyły się dużym powodzeniem wśród licznych wystawców i bardzo wielu zainteresowanych

piątek, 07 kwietnia 2017, 07:58 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, POWIAT, społeczeństwo

W dniu wczorajszym (6.04.17) w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej odbyły się drugie Targi Pracy zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy i miejscowy Urząd Pracy przy współudziale ZSZ im. St. Staszica. W tym roku swoje bogate oferty wystawiało ponad 70. wystawców z naszego województwa, wielu z naszego powiatu i powiatów ościennych, jak również z dalekiego Torunia, Wałbrzycha czy wielkopolskiego Wyrzyska.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem zwiedzających jak i zainteresowanych pracą. Wśród tych drugich przeważała młodzież. Nic dziwnego, bo na targach prezentowało się kilka szkół średnich i wyższych z naszego regionu, które przedstawiały swą szeroką gamę propozycji.

Pracownicy kamieńskiego Urzędu Pracy, którym kieruje Anna Kowalska, zadbali o dosłownie wszystko. Nawet o okazały tort, ufundowany przez jednego z przedsiębiorców, który wśród zwiedzających i wystawców podzieli starosta Powiatu Kamieńskiego, Józef Malec oraz dyrektor kamieńskiego PUP. Zwiedzający niejednokrotnie zadowoleni byli z propozycji firm prezentujących się na targach. Z drugiej strony, wystawcy oceniali to podobnie, bo zaskoczyła ich mnogość zainteresowanych pracą. Jak widać zatem, kamieńskie targi pracy stają się powoli stałym elementem kwietniowych wydarzeń na mapie niestety nielicznych jak co roku imprez organizowanych w Kamieniu Pomorskim.

Obserwator

Kamieńskie II Targi Pracy cieszyły się dużym powodzeniem wśród licznych wystawców i bardzo wielu zainteresowanych Reviewed by on . W dniu wczorajszym (6.04.17) w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej odbyły się drugie Targi Pracy zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy i miejscowy Urz W dniu wczorajszym (6.04.17) w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej odbyły się drugie Targi Pracy zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy i miejscowy Urz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top