sobota, 25 czerwiec 2022, 18:22

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Wielki sukces Szkoły Tańca Keep na Turnieju w Nowogardzie

Wielki sukces Szkoły Tańca Keep na Turnieju w Nowogardzie

sobota, 15 kwietnia 2017, 15:59 Kategoria: kultura i sztuka, REGION

W pierwszych dniach kwietnia w hali sportowej w Nowogardzie odbyły się XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu, podczas których rywalizowała ponad setka grup tanecznych z całej Polski. Pierwszego dnia swoje umiejętności zaprezentowały pary tańca towarzyskiego, w niedzielę natomiast odbył się Turniej Zespołów Tańca Nowoczesnego. W kategorii wiekowej do lat 10 pierwsze miejsce zdobył zespół “Keep Jump” z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.  Grupa zaprezentowała się w choreografii “Ostry Dyżur”. Gratulujemy perfekcyjnego przygotowania, super strojów, ciekawej choreografii i wymarzonego, pierwszego miejsca. Sukces odniosła również kamieńska grupa taneczna “Keep Move”, która w kategorii wiekowej 11-14 lat zajęła trzecie miejsce! Natomiast najstarsza nasza grupa taneczna “Keep Fresh” otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej +15 lat. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów!

Szkoła Tańca “Keep” prowadzi zajęcia z  tańca nowoczesnego w Dębnie, Golczewie, Kobylance i Kliniskach Wielkich. Od września 2016 roku zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży odbywają się także w Kamieniu Pomorskim, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9. Zajęcia z tańca nowoczesnego prowadzone są 3x w tygodniu, aktualnie w czterech grupach wiekowych trenuje 70 tancerek i tancerzy. Instruktorką tańca jest Pani Magdalena Graca – wielokrotna Mistrzyni Polski Street Dance Show, Jazz, Modern, Hip Hop, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata Street Dance Show, półfinalistka programu „Mam Talent”. Pani Magdalenie gratulujemy perfekcyjnego przygotowania wszystkich grup tanecznych, dziękujemy także za rozwój tańca nowoczesnego w naszym mieście. Podczas IV Nowogardzkich Spotkań Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu tancerze Szkoły Tańca “Keep” zdobyli 6 złotych medali, 2 medale srebrne, 5 medali  brązowych oraz dwa wyróżnienia, a w klasyfikacji generalnej Szkoła Tańca Keep zdobyła główną nagrodę Mini Grand Prix. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów! Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia w tańcu nowoczesnym, kibicujemy naszym małym-wielkim tancerzom i tancerkom!

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski
www.mosir-kamien.pl

Wielki sukces Szkoły Tańca Keep na Turnieju w Nowogardzie Reviewed by on . W pierwszych dniach kwietnia w hali sportowej w Nowogardzie odbyły się XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu, podczas których rywali W pierwszych dniach kwietnia w hali sportowej w Nowogardzie odbyły się XIV Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu, podczas których rywali Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top