sobota, 25 czerwiec 2022, 18:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Zapowiedź spotkania z Iloną Felicjańską
Zapowiedź spotkania z Iloną Felicjańską

Zapowiedź spotkania z Iloną Felicjańską

piątek, 21 kwietnia 2017, 07:48 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaprasza na spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 (czwartek)  o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Ilona Felicjańska była modelką, uczestniczką konkursów piękności, w 1993 roku została II wicemiss Polonia. Przez wiele lat zajmowała się modelingiem, brała udział w pokazach mody w kraju i za granicą. Pracowała u wielkich kreatorów mody jak Pierre Cardin czy Calvin Klein, a także u polskich projektantów mody Teresy Rosati czy Macieja Zienia.  Była ambasadorką takich marek jak MaxMara czy Alfa Romeo. Przez kilka lat wspólnie z Mariuszem Szczygłem prowadziła program telewizyjny „Na każdy temat”. Wystąpiła w programach rozrywkowych m.in. w „Tańcu z gwiazdami ” czy „Celebrity Splash”.

Zajmuje się działalnością biznesową i prowadzi fundację „Niezapominajka”. Fundacja ta kieruje swoje działania do osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz ofiar wypadków. Ilona Felicjańska angażuje się w wiele kampanii społecznych m.in. „Pamiętaj o samokontroli” gdzie mówi o profilaktyce chorób nowotworowych. W 2011 roku publicznie przyznała się do choroby alkoholowej. W 2013 roku ukazała się jej debiutancka powieść „Wszystkie odcienie czerni”. Napisała także „Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy” , gdzie pokazuje mechanizmy uzależnienia i zgubną łatwość, z jaką wpadamy w nałóg. Swoim życiem daje dowód, że można być alkoholikiem niepijącym i szczęśliwym. Autorka w ostatniej książce pt. „Znalazłam klucz do szczęścia…”  na własnym przykładzie ukazuje, że nie ma takiego upadku, z którego nie dałoby się podnieść. Ilona Felicjańska podczas spotkania w międzyzdrojskiej bibliotece opowie o swoim życiu, bodźcu do pisania, rozterkach, troskach, ale także o szczęściu i drodze do niego.

Zapraszamy

Zapowiedź spotkania z Iloną Felicjańską Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaprasza na spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską, które odbędzie Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaprasza na spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską, które odbędzie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top