niedziela, 4 czerwiec 2023, 07:28

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » XIV edycja programu Tydzień Bibliotek
XIV edycja programu Tydzień Bibliotek

XIV edycja programu Tydzień Bibliotek

środa, 26 kwietnia 2017, 10:57 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 8-15 maja 2017 r. odbędzie się XIV edycja programu Tydzień Bibliotek. „Celem programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa”. Hasło XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek brzmi „Biblioteka. Oczywiście!”. Oczywiście, mamy nadzieję, że wybiorą Państwo naszą bibliotekę, by wspólnie z nami miło spędzić majowe dni. Serdecznie zapraszamy.

8 maja o godz. 9:00 specjalnie dla przedszkolaków zorganizujemy warsztaty teatralno-plastyczne pt.  „Zula obrończyni zwierząt”. Przez zabawę chcemy uczyć najmłodszych ochrony praw zwierząt. Te zajęcia wyjątkowo odbędą się w Przedszkolu „Morskie Skarby”   w Międzyzdrojach.

9 maja o godz. 16:00 zapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty plastyczne „Mądre głowy szyją sowy”.

10 maja o godz. 8:20 i 10:30 – odbędą się spotkania autorskie z Joanną Olech, autorką m.in. bestsellerowej „Dynastii Miziołków”. Na spotkanie zostaną zaproszone dzieci klas 3-4 Szkół Podstawowych z Gminy Międzyzdroje.

11 maja o godz. 18:00 odbędzie spotkanie autorskie z Andrzejem Mellerem, polskim dziennikarzem, pracującym głównie jako reportażysta i korespondent wojenny, autorem książek „Czołem, nie ma hien. Wietnam, jakiego nie znacie”, „Miraż. Trzy lata w Azji”, „Zenga zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki”, prowadzącym cykl programów telewizyjnych „Prepersi – gotowi na wszystko”

Organizatorami obchodów Tygodnia Bibliotek są: Gmina Międzyzdroje, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Instytut Książki w ramach realizacji Dyskusyjnych Klubów Książki, Przedszkole „Morskie Skarby”, Ośrodek Pomocy Społecznej Międzyzdrojach i Hotel Aurora Family & SPA.

 

XIV edycja programu Tydzień Bibliotek Reviewed by on . W dniach 8-15 maja 2017 r. odbędzie się XIV edycja programu Tydzień Bibliotek. „Celem programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości ży W dniach 8-15 maja 2017 r. odbędzie się XIV edycja programu Tydzień Bibliotek. „Celem programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości ży Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top