poniedziałek, 6 luty 2023, 01:45

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Krajowa Administracja Skarbowa ujawnia kolejne automaty hazardowe
Krajowa Administracja Skarbowa ujawnia kolejne automaty hazardowe

Krajowa Administracja Skarbowa ujawnia kolejne automaty hazardowe

środa, 17 maja 2017, 21:23 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION

Służba Celno-Skarbowa wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Trzebiatowie, ujawniła kolejne przypadki nielegalnego hazardu.
W wyniku przeprowadzonych w dniu 16.05.2017r. czynności procesowych w dwóch punktach zatrzymano pięć automatów.

Nowelizacja ustawy wprowadziła znaczące zmiany prawne. Rozszerzeniu uległ katalog osób, które mogą zostać ukarane karą pieniężną. Wzrosła też kwota kary pieniężnej z 12 tysięcy złotych za urządzenie do 100 tysięcy złotych – zarówno dla urządzającego gry jak i posiadającego urządzenie. Podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami gier. Oznacza to zakaz posiadania automatów do gier (poza wyjątkami wskazanymi w ustawie). Krajowa Administracja Skarbowa zapowiada kontynuację dotychczasowych działań. Przypadki nielegalnego hazardu można zgłaszać telefonicznie lub mailowo na:

800 060 000 – powiadom-clo@mofnet.gov.pl

800 807 007 – powiadom_podatki@mf.gov.pl

 

Maciej Koniuszewski

Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej

Izba Administracji Skarbowej

 

Krajowa Administracja Skarbowa ujawnia kolejne automaty hazardowe Reviewed by on . Służba Celno-Skarbowa wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Trzebiatowie, ujawniła kolejne przypadki nielegalnego hazardu. W wyniku przeprowadzonych w d Służba Celno-Skarbowa wraz z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Trzebiatowie, ujawniła kolejne przypadki nielegalnego hazardu. W wyniku przeprowadzonych w d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top