poniedziałek, 6 luty 2023, 01:12

Taneczne warsztaty

środa, 17 maja 2017, 07:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, sport

W dniach 12 – 14 maja 2017r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się II Polsko – Niemieckie Wiosenne  Warsztaty Taneczne sfinansowane z projektu Interreg Euroregionu Pomerania. Ze względu na uczestnictwo dzieci i młodzieży, którzy na co dzień trenują różne formy taneczne zajęcia były o zróżnicowanej tematyce i stylach tanecznych. Tak więc w programie całego tanecznego weekendu znalazły się następujące zajęcia: zumba , Hip – Hop oraz oczywiście taniec towarzyski. Dodatkową atrakcją dla par tanecznych była możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w XI Słonecznym Turnieju Tańca Sportowego w Dziwnowie organizowanym przez DKTS „FOCUS”.

Uczestnikami warsztatów byli Nasi goście z Niemiec z TanzSportClub Schwedt i IG Frauen Und Familie z Prenzlau jak i oczywiście młodzi tancerze z Polski reprezentujący Klub Tańca Sportowego „FOCUS” z Kamienia Pomorskiego. Wszystkie zajęcia poprowadzone zostały przez wykwalifikowanych instruktorów  posiadających bardzo duże umiejętności i doświadczenie a odbywały się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej.

Taneczne warsztaty Reviewed by on . W dniach 12 - 14 maja 2017r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się II Polsko – Niemieckie Wiosenne  Warsztaty Taneczne sfinansowane z projektu Interreg Euroregionu Po W dniach 12 - 14 maja 2017r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się II Polsko – Niemieckie Wiosenne  Warsztaty Taneczne sfinansowane z projektu Interreg Euroregionu Po Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top