niedziela, 4 czerwiec 2023, 06:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kamieńska Czwarta Niedziela w ramach „Misji na 1000 Placach”

Kamieńska Czwarta Niedziela w ramach „Misji na 1000 Placach”

niedziela, 21 maja 2017, 19:41 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, religia

W myśl słów Papieża Franciszka, które mówią: „Głoście ludziom, że Bóg ich kocha takimi jakimi są”, w  dzisiejszą niedzielę (21.05.) przy kamieńskim Ratuszu odbyło się czwarte z rzędu spotkanie (wszystkie w niedziele) spotkanie w ramach „Misji na 1000 Placach” zorganizowane przez Wspólnotę Neokatechumenatu, która od bardzo wielu lat działa przy tutejszej parafii p.w. Św. Ottona przy współudziale wolontariuszy ze Szczecina i Gryfic.

Każda kolejna niedziela miała i ma swój naczelny temat. Ten ostatni to „Kerygmat, głoszenie Ewangelii i wezwanie do nawrócenia”. Na placu przy Ratuszu zgromadziło się wielu wiernych, którzy śpiewali, tańczyli, radowali się z wiarą w Boga.

Za tydzień, w niedzielę, odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach tej akcji opatrzone tematem: „Czym jest Kościół” Twoje doświadczenie Kościoła?”.

Obserwator

Kamieńska Czwarta Niedziela w ramach „Misji na 1000 Placach” Reviewed by on . W myśl słów Papieża Franciszka, które mówią: „Głoście ludziom, że Bóg ich kocha takimi jakimi są”, w  dzisiejszą niedzielę (21.05.) przy kamieńskim Ratuszu odby W myśl słów Papieża Franciszka, które mówią: „Głoście ludziom, że Bóg ich kocha takimi jakimi są”, w  dzisiejszą niedzielę (21.05.) przy kamieńskim Ratuszu odby Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top