niedziela, 1 październik 2023, 16:56

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”
„Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”

„Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”

piątek, 02 czerwca 2017, 08:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Już 3 czerwca, w Noc Bibliotek, w kamieńskiej Bibliotece obejrzeć będzie można bardzo ciekawą wystawę „ Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”. Ekspozycja obejmie wydawnictwa książkowe, foldery, czasopisma, wycinki prasowe, dokumenty życia społecznego i wiele innych ciekawostek związanych z naszym miastem, od wielu lat gromadzonych w kamieńskiej książnicy.

Oczywiście to nie jedyna atrakcja Nocy Bibliotek, dodatkowo będzie można sprawdzić się w quizach, zagrać w kalambury, wziąć udział w zabawie w escape room, poćwiczyć kaligrafię w towarzystwie Jane Austen, bądź obejrzeć film pod chmurką. Start o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy  – Bibliotekarze.

„Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki” Reviewed by on . Już 3 czerwca, w Noc Bibliotek, w kamieńskiej Bibliotece obejrzeć będzie można bardzo ciekawą wystawę „ Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”. Ekspozycja obejm Już 3 czerwca, w Noc Bibliotek, w kamieńskiej Bibliotece obejrzeć będzie można bardzo ciekawą wystawę „ Kamień Pomorski w zbiorach Biblioteki”. Ekspozycja obejm Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top