niedziela, 26 marzec 2023, 18:04

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Poczekalnia – Poczytalnia
Poczekalnia – Poczytalnia

Poczekalnia – Poczytalnia

czwartek, 13 lipca 2017, 10:27 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

11 lipca 2017 roku ruszyła akcja Poczekalnia – Poczytalnia. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, we wskazanych punktach w mieście, przygotowała oznaczone skrzynki, w których znaleźć będzie można ciekawe lektury. Wszystko po to, aby czas spędzony na oczekiwaniu wypełnić czytaniem. Każdy z nas nudził się choć raz w kolejce u lekarza, w urzędzie, bądź u fryzjera. Od 21 czerwca znajdzie się alternatywa dla nudy – czytanie ciekawej książki! Jubileusze 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz 70-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na Pomorzu Zachodnim stanowią okazję, aby w taki właśnie sposób promować czytelnictwo w regionie. Tę inicjatywę zawdzięczamy Zachodniopomorskiemu Okręgowi Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, który zaproponował iście pozytywistyczną akcję ułatwiającą mieszkańcom Pomorza Zachodniego kontakt z książką. Na każdej skrzynce znajdzie się informacja:
Z tej półki proszę wybrać sobie dowolną książkę i zabrać ją do domu. Po przeczytaniu można ją zostawić w kolejnej dowolnej „Poczytalni”. Nie traćmy czasu: czekając, czytajmy!

W Kamieniu będzie można znaleźć książki w następujących miejscach:

  • Szpital Św. Jerzego ( poczekalnia do gabinetów lekarskich )
  • NSZOZ „Eskulap” – ul. Kopernika 26
  • Emilbus – ul. Dworcowa 1
  • „Medicina” Andrzej Karol Ptak – ul. Szpitalna 11
  • Salon fryzjerski Edyta Monika Jankowska – ul. Mickiewicza 9/1
  • Meritum Centrum Medyczne – ul. Kopernika 28
Poczekalnia – Poczytalnia Reviewed by on . 11 lipca 2017 roku ruszyła akcja Poczekalnia - Poczytalnia. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, we wskazanych punktach w mieście, prz 11 lipca 2017 roku ruszyła akcja Poczekalnia - Poczytalnia. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, we wskazanych punktach w mieście, prz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top