piątek, 2 grudzień 2022, 11:21

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Do trzech razy sztuka?
Do trzech razy sztuka?

Do trzech razy sztuka?

poniedziałek, 17 lipca 2017, 22:07 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION, społeczeństwo

Nie słabną kontrole zwalczające nielegalny hazard.  Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili kolejne automaty. W Sławnie to już drugi raz w tym samym miejscu. Czyżby sprawca chciał wypróbować metodę do trzech razy sztuka?

13 lipca br. przeprowadzono kolejną kontrolę punktu gier hazardowych w Sławnie, w którym już raz ujawniono nielegalne urządzanie gier na automatach. Tym razem zatrzymano 4 automaty. W kwietniu br. w tym samym miejscu zatrzymano 5 automatów. Sprawca próbował ukryć swoją działalność, ponieważ gry odbywały się w lokalu usytuowanym w ciągu pawilonów usługowych. Lokal nie wyróżniał się żadną reklamą ani napisami na zewnątrz. Kontrolę przeprowadzono wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. O sankcjach zdecyduje postępowanie karne-skarbowe prowadzone wobec sprawcy. Za prowadzenie nielegalnej działalności gier na automatach grozi mu kara pozbawienia wolności lub kara grzywny.

28 czerwca br. funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zlikwidowali dwa miejsca urządzania gier na automatach.  W trakcie czynności w lokalach zabezpieczono do dalszego postępowania 9 automatów do gier hazardowych, klucze do automatów i kilkanaście tysięcy złotych  przeznaczonych na wypłaty. Upór w likwidacji nielegalnego hazardu nie słabnie wśród funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Krajowa Administracja Skarbowa metodycznie, krok po kroku, analizuje różne informacje i kontroluje organizujących ten proceder.

 

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Do trzech razy sztuka? Reviewed by on . Nie słabną kontrole zwalczające nielegalny hazard.  Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili kolejne automaty. W Sławnie to już dru Nie słabną kontrole zwalczające nielegalny hazard.  Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili kolejne automaty. W Sławnie to już dru Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top