czwartek, 1 grudzień 2022, 18:34

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MOSiR rozpoczął współpracę z Energy Gold Team. Od sierpnia Brazylijskie Jiu-Jitsu w hali sportowej!
MOSiR rozpoczął współpracę z Energy Gold Team.  Od sierpnia Brazylijskie Jiu-Jitsu w hali sportowej!

MOSiR rozpoczął współpracę z Energy Gold Team. Od sierpnia Brazylijskie Jiu-Jitsu w hali sportowej!

środa, 19 lipca 2017, 10:03 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Dobra wiadomość dla sympatyków sportów walki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim nawiązał współpracę z Centrum Sportów Walki Energy Gold Team. Już od sierpnia zapraszamy na zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim!  Dotychczas treningi odbywały się w salce gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2.

– Bardzo się cieszę, że udało się nawiązać pozytywną współpracę z Energy Gold Team – mówi Daniel Klamborowski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. – To kolejny krok w kierunku rozwoju sportów walki w naszym mieście. Przypomnę, że teraz oprócz BJJ w hali sportowej można jeszcze trenować tzw. sporty walki uderzane, które prowadzi pracownik MOSiR-u Piotr Cichocki, a także treningi karate prowadzone przez Wacława Antkowiaka. Dodatkowo jesienią wspólnie z Energy Gold Team zaprosimy na zajęcia dedykowane z samoobrony dla kobiet. Mamy również nadzieję na szybkie utworzenie trzeciej grupy wiekowej treningowej dla najmłodszych, a także na pierwszy w historii Kamienia Pomorskiego duży turniej BJJ z udziałem naszych zawodników.

BJJ czyli Brazylijskie Jiu-Jitsu to sztuka walki wywodząca się z tradycyjnego jiu-jitsu, zapasów i judo, którą wyróżnia nacisk na walkę w parterze. Jest polecana dzieciom, młodzieży i dorosłym chcącym poznać skuteczność tego sportu, a także poprawić własną kondycję i tężyznę fizyczną. Trenowanie sportów walki jest świetną alternatywą dla wszechobecnych gier komputerowych. Daje dzieciom wiele frajdy i przy okazji uczy. Zaszczepia w nich poczucie własnej wartości i wytrwałość w dążeniu do celu. Wpływa korzystnie na kontakty interpersonalne i pozwala w zdrowy sposób odreagować stres i napięcie.

Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywać się będą dwa razy w tygodniu pod okiem Wojciecha Korzemiackiego, który na co dzień jest trenerem, instruktorem, zawodnikiem czynnie uprawiającym sporty walki, posiadaczem purpurowego pasa w BJJ, brązowego pasa w Karate Shotokan, medalistą Mistrzostw Polski i Europy oraz innych zawodów. Szczegółowy plan treningów podamy do wiadomości publicznej w ciągu najbliższych dni.

Centrum Sportów Walki Energy Gold Team powstało w 2011 roku w Policach. Klub specjalizuje się w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie brazylijskiego jiu-jitsu, judo, MMA oraz zapasów, a wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych instruktorów. Zawodnicy biorą także czynny udział w wielu zawodach rangi krajowej (Puchary i Mistrzostwa Polski) oraz turniejach lokalnych, w których zawodnicy osiągają medalowe pozycje. Centrum Sportów Walki Energy Gold Team posiada również swoją stronę w Internecie pod adresem www.energygoldteam.pl oraz działa prężnie na Facebooku. Więcej informacji na temat zajęć prowadzonych w Kamieniu Pomorskim można uzyskać dzwoniąc na numerem 602 588 946 lub pisząc na adres goldteamkamien@gmail.com

 

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

MOSiR rozpoczął współpracę z Energy Gold Team. Od sierpnia Brazylijskie Jiu-Jitsu w hali sportowej! Reviewed by on . Dobra wiadomość dla sympatyków sportów walki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim nawiązał współpracę z Centrum Sportów Walki Energy Gold Te Dobra wiadomość dla sympatyków sportów walki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim nawiązał współpracę z Centrum Sportów Walki Energy Gold Te Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top