piątek, 2 grudzień 2022, 11:44

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Ryby, farby i muzyka to nie żadna ekscentryka tylko…. dobra zabawa
Ryby, farby i muzyka to nie żadna ekscentryka tylko…. dobra zabawa

Ryby, farby i muzyka to nie żadna ekscentryka tylko…. dobra zabawa

poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, rozrywka, społeczeństwo

Kamieńska firma „ Ryby Zubowicz” we współpracy z Gminą Kamień Pomorski, w minioną sobotę zorganizowała artystyczną imprezę plenerową pod nazwą „Dzika Plaża Festiwal” (Open Air Music Festiwal). Zabawa trwała nieprzerwanie od wieczora do wczesnych godzin porannych w niedzielę. I co ciekawe, ciągle były nie małe tłumy. Data imprezy nie jest przypadkowa bo na ten dzień przypada Perunica Letnia czyli dzień czczenie kobiecego wcielenia słowiańskiego bóstwa Peruna – Błyskawicy, a miejscem imprezy jest kultowy dla wielu mieszkańców teren zwany dziką plażą nad Zalewem Kamieńskim.

Liczna widownia słuchała i bawiła się w rytmy didżejowskiej muzyki. Zaprezentowali się m.in. szczeciński DJ: „Adamsky”, Miłosz Rasmussen, czy Daniel Stetting. A także z Kamienia Pomorskiego: DJ Zubi (Natalia Zubowicz), DJ Chevu (Słubice), DJ Kubyak oraz mieszkający w Londynie mieszkaniec Kamienia, prezentujący się pod pseudonimem Funky Paul. Ostatnim, który zaprezentował niezłą muzykę był Friends4music. Co interesujące. Przekrój bawiących się był bardzo duży. Od dzieci po emerytów. Ci ostatni, mimo, że muzyka była dla nich nieco za ciężka, wbrew pozorom, wcale nie narzekali. Także kręcili się w kółeczku, żwawo kręcąc się wokół  tańczących.

Nocni zabawowicze mogli poczęstować się kiełbaską, którą sami podsmażali sobie na przygotowanym ognisku. Dla dzieci również były atrakcje. Choćby malowanie twarzy farbami fluorescencyjnymi, które królowały niemal wszędzie. Efekt był wyśmienity, bowiem w świetle wspaniale się odbijały różnymi odcieniami kolorów. O północy przedstawiono widowiskowy pokaz świateł. Kto wytrzymał do tej późnej godziny, na pewno nie żałował, bowiem pokaz był niezwykły i bardzo widowiskowy. Na przestrzeni bardzo wielu lat była to pierwsza taka impreza w Kamieniu Pomorskim, która trwała wiele nocnych i porannych godzin. Czyżby było to światełko w (bardzo, ale to bardzo!) ciemnym tunelu dla kultury w stolicy powiatu?

Obserwator

Ryby, farby i muzyka to nie żadna ekscentryka tylko…. dobra zabawa Reviewed by on . Kamieńska firma „ Ryby Zubowicz” we współpracy z Gminą Kamień Pomorski, w minioną sobotę zorganizowała artystyczną imprezę plenerową pod nazwą „Dzika Plaża Fest Kamieńska firma „ Ryby Zubowicz” we współpracy z Gminą Kamień Pomorski, w minioną sobotę zorganizowała artystyczną imprezę plenerową pod nazwą „Dzika Plaża Fest Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top