poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:13

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Śmietnik przy marinie wart rychłej naprawy
Śmietnik przy marinie wart rychłej naprawy

Śmietnik przy marinie wart rychłej naprawy

czwartek, 10 sierpnia 2017, 07:56 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Lato mamy w pełni, stąd teren kamieńskiej mariny jest bardzo licznie odwiedzany. A to z racji położenia, pięknych widoków czy też przyjaznej atmosfery spacerowiczów i łaknących przepięknych  zachodów słońca. Dlatego też, wielu mieszkańców i gości miasta, wybiera sobie właśnie to miejsce na spotkania. Nie tak dawno pisaliśmy jednak, że o leżących kilka dobrych miesięcy elementach drewnianych wraku z XIX w., pozostały odpychające brunatno – brudne plamy na kostce placu mariny. Co nie wygląda zbyt apetycznie i zachęcająco.

Kiedy chwilę temu byliśmy na Martinie podczas jednego z letnich dziecięcych czwartków organizowanych przez miejscowy KDK, zauważyliśmy popsuty śmietnik. Nic to wielkiego – ktoś powie. Ale dobrze, że nikt go jeszcze nie skradł. Warto, by ktoś go naprawił, bo pewnie to żadna trudność czy przeszkoda, a byłoby zapewne z pożytkiem dla otoczenia. Choć to nic wielkiego, ale od detalu do detalu… . Kiedy już będzie w porządku, kiedy wszystko wokół też, na pewno wszystkim będzie w tym interesującym miejscu, bardziej przyjemnie i przy tym bardziej milej.

Obserwator

Śmietnik przy marinie wart rychłej naprawy Reviewed by on . Lato mamy w pełni, stąd teren kamieńskiej mariny jest bardzo licznie odwiedzany. A to z racji położenia, pięknych widoków czy też przyjaznej atmosfery spacerowi Lato mamy w pełni, stąd teren kamieńskiej mariny jest bardzo licznie odwiedzany. A to z racji położenia, pięknych widoków czy też przyjaznej atmosfery spacerowi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top