niedziela, 24 październik 2021, 05:46

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kolejny Festyn Trzeźwości przeszedł do historii
Kolejny Festyn Trzeźwości przeszedł do historii

Kolejny Festyn Trzeźwości przeszedł do historii

wtorek, 15 sierpień 2017, 12:54 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, społeczeństwo

W minioną sobotę, na terenie kamieńskiej Mariny odbył się, XXI Festyn Trzeźwości, który jak co roku, zorganizowało Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości – Klub Abstynenta „Opoka” któremu patronowały między innymi: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św Ottona w Kamieniu Pomorskim, Kamieński Urząd Miejski,  OPS Świerzno i Urząd Miejski w Golczewie. Na imprezę złożyło się kilka interesujących punktów, nawet dla tych najwybredniejszych, ale najważniejsze było to, by wszyscy bawili się razem jak najlepiej.

Odbyły się między innymi zawody strzeleckie, biegi dla dzieci, mini-maraton dla kobiet i mężczyzn, a także liczne ciekawe gry i zabawy dla milusińskich. W trakcie trwania  festynu na gitarze prezentował różne utwory gość specjalny – Edward Lubieniec z Sulechowa. Najmłodsi jednak mieli niezła frajdę z puszczania kolorowych baniek mydlanych, które były unoszone przez lekki wiaterek. Należy również dodać że było także coś dla żołądka, czyli tradycyjna kiełbasa z grilla. Niestety tym razem pogoda niebyt dopisała i w drugiej części dnia zaczął padać deszcz, co niestety pokrzyżowało dalsze plany organizatorów. Po południu o godzinie 18 w kamieńskiej katedrze uczestnicy tegoż festynu zebrali się na wspólnej modlitwie. Wieczorem w sali siedziby Klubu, odbyła się ostatnia część imprezy,czyli zabawa taneczna, która zgromadziła liczne rzesze lubiących się pokręcić na parkiecie w takty muzyki. Atmosfera była wesoła i jak najbardziej radosna. I nic dziwnego, że zakończyła się w późnych godzinach wieczornych.

Szefowa Klubu, Jolanta Dąbrowska, podkreśliła, że jak co roku  trzeba było  do tej imprezy przygotować się długo i mozolnie, aby wszystko się udało jak najlepiej, a uczestnicy by się nie nudzili i byli zadowoleni. I jak się okazuje, organizatorzy stanęli na wysokości zadania, ale czego im się nie udało załatwić to dobrej pogody, która w sierpniu jak wszyscy widzimy i odczuwamy, jest trochę kapryśna. Jednocześnie za naszym pośrednictwem pani Jolanta Dąbrowska pragnie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli w zorganizowaniu kolejnego Festynu Trzeźwości w Kamieniu Pomorskim. Niestety jedno co dało się zauważyć to fakt że mieszkańcy naszego miasta jakoś się nie kwapili  do udziału w festynie, dziwne tylko dlaczego,wszak impreza była otwarta dla wszystkich.

Kolejny Festyn Trzeźwości przeszedł do historii Reviewed by on . W minioną sobotę, na terenie kamieńskiej Mariny odbył się, XXI Festyn Trzeźwości, który jak co roku, zorganizowało Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości - Klub A W minioną sobotę, na terenie kamieńskiej Mariny odbył się, XXI Festyn Trzeźwości, który jak co roku, zorganizowało Kamieńskie Stowarzyszenie Trzeźwości - Klub A Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top