niedziela, 7 sierpień 2022, 18:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Przygotowania do sezonu UKS Chrobry Międzyzdroje

Przygotowania do sezonu UKS Chrobry Międzyzdroje

piątek, 01 września 2017, 07:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

W dniach 16-23 sierpnia 2017 r. zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje uczestniczyli w obozie lekkoatletycznym w Barlinku. Mieliśmy przyjemność przebywać w pensjonacie „Pod sosnami”, w który zastaliśmy miłą obsługę oraz fantastyczne jedzenie. Zgrupowanie miało na celu zbudowanie formy na zbliżające się zawody w kategorii dzieci oraz  młodzika. Podczas obozu nasi lekkoatleci wykonali kilka mocnych jednostek treningowych, które na pewno zaprocentują i przełożą się na same rekordy życiowe.

Zwieńczeniem ciężkiej pracy na obozie był start naszych zawodników na Mistrzostwach Województwa Młodzików U16 w Białogardzie w dniu 26 sierpnia.  Przy bezwietrznej pogodzie większość naszych zawodników ustanowiła rekordy życiowe. Najbardziej wartościowe wyniki osiągnęła Anna Rejchert (2004) w biegu na 100m-13,60 PB, 300m-45,04, Hanna Szymańska (2006)w biegu na 300m-51,41, Dominik Kujda (2001) w biegu na 100m-12,48. Ponadto po raz pierwszy na dystansie 80m przez płotki zadebiutowała Rozalia Woźniak z wynikiem 16,82.

Od września zapraszamy na treningi wszystkich chętnych, którzy mają zapał do biegania i chcą zacząć przygodę z lekkoatletyką. Więcej szczegółów na stronie www.uks.jupe24.pl oraz kontakt do trenera boc200@gmail.com.

Rafał Błocian

UKS Chrobry Międzyzdroje

Przygotowania do sezonu UKS Chrobry Międzyzdroje Reviewed by on . W dniach 16-23 sierpnia 2017 r. zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje uczestniczyli w obozie lekkoatletycznym w Barlinku W dniach 16-23 sierpnia 2017 r. zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje uczestniczyli w obozie lekkoatletycznym w Barlinku Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top