niedziela, 7 sierpień 2022, 18:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kolorowe wakacje w Sibinie
Kolorowe wakacje w Sibinie

Kolorowe wakacje w Sibinie

niedziela, 03 września 2017, 21:20 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, społeczeństwo

Zakończyliśmy projekt „Kolorowe wakacje w Sibinie”. Było kreatywnie, kolorowo i wesoło. Centrum miejscowości zdobi ponad 120 metrowy mural, którego motywem przewodnim jest przyroda. Dzieci i młodzież, wspólnie z dorosłymi, stanęli na wysokości zadania. Zwieńczeniem projektu był festyn rodzinny.

Projekt był realizowany w partnerstwie Stowarzyszenia „Sercem dla regionu” z grupą nieformalną, którą stanowiły członkinie Rady Sołeckiej Sołectwa Sibin: Monika Sikorska (Sołtys), Ilona Szałańska oraz Andżelika Kaczmarek. Wartość całego projektu wyniósł 4.375,00 zł, dotacja ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego to 3.000,00 zł (PROGRAM SPOŁECZNIK 2017), zaś wkład własny 1.375,00 zł.

Specjalnym gościem festynu był wzbudzający niesamowitą radość Miś „Sercuś” z naszego Stowarzyszenia. Dzieci bawiły się z nim, robiły zdjęcia, brały udział w konkursach,  a na koniec zostały poczęstowane watą cukrową i kiełbaską z grilla. Dziękujemy wszystkim za pomoc i okazane wsparcie w realizacji tego projektu.

Tekst i zdjęcia: Ariel Juszczak

Kolorowe wakacje w Sibinie Reviewed by on . Zakończyliśmy projekt „Kolorowe wakacje w Sibinie”. Było kreatywnie, kolorowo i wesoło. Centrum miejscowości zdobi ponad 120 metrowy mural, którego motywem prze Zakończyliśmy projekt „Kolorowe wakacje w Sibinie”. Było kreatywnie, kolorowo i wesoło. Centrum miejscowości zdobi ponad 120 metrowy mural, którego motywem prze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top