czwartek, 30 listopad 2023, 07:53

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!
MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

wtorek, 12 września 2017, 07:43 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, przyroda, społeczeństwo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 16 września 2017 roku o godz. 15.00 na stadion miejski przy ul. Wolińskiej 1 w Kamieniu Pomorskim na Festyn dla miłośników psów pn. „Charakter psa a temperament właściciela”. Podobnie jak w ubiegłym roku, festyn dla miłośników psów będzie jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dożynkom Gminnym.

W programie imprezy:

– Wybory psa roku w kategorii szczeniak, pies dorosły i weteran,

– Pokazy posłuszeństwa psów

– Prezentacja psów do ochrony osobistej „Dog Protection”

– Porady weterynaryjne dla właścicieli psów

– Zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami

Festyn dla miłośników i właścicieli psów to niepowtarzalna okazja aby zaprezentować swojego czworonoga mieszkańcom naszej gminy. Zapraszamy do udziału w festynie każdego właściciela ze swoim ukochanym czworonogiem. Wystarczy zarejestrować się do udziału w jednej z trzech kategorii i odebrać numer startowy. Wyczytana osoba będzie miała możliwość powiedzenia przez mikrofon kilku słów na temat swojego psa, a następnie zaprezentować jego umiejętności na specjalnie przygotowanym wybiegu. Jedni prezentują na wybiegu różne sztuczki i zabawy ze swoim psem, inni tylko przechadzają się wolno, jeszcze inni pokonują wybieg biegiem. Nie ma jednej zasady, która obowiązuje. Wszystko zależy od pomysłowości właściciela i możliwości czworonoga. Zachęcamy do udziału, nawet jeśli Twój pies nie jest rasowy, nie potrafi podawać łapy ani aportować. Te umiejętności nie koniecznie będą mu potrzebne, zdarzało się bowiem, że wygrywał pies, który niewiele potrafił, nie był rasowy, ale był tak uroczy i niepowtarzalny, że skradł serca członkom jury oraz naszej publiczności i zdobył jednogłośnie tytuł psa roku.

Rejestracja uczestników już od godz. 14.00. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00. Przypominamy o obowiązku posiadania aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie. Wstęp na teren stadionu miejskiego za okazaniem ważnego zaświadczenia i dowodu tożsamości właściciela. Osoby nieletnie mogą brać udział w festynie, ale muszą być pod opieką osoby dorosłej. Tylko osoba pełnoletnia może dokonać rejestracji i odebrać numer startowy. Na wybiegu czworonoga może zaprezentować dowolna osoba.

 

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017! Reviewed by on . Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 16 września 2017 roku o godz. 15.00 na stadion miejski przy ul. Wolińskiej 1 w Kamien Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 16 września 2017 roku o godz. 15.00 na stadion miejski przy ul. Wolińskiej 1 w Kamien Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top