sobota, 2 grudzień 2023, 06:56

Teatr przy stoliku

środa, 13 września 2017, 07:32 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W poniedziałek (11.09.2017) w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny spektakl spod szyldu „Teatru przy stoliku”. Aktorki z Teatru Współczesnego w Szczecinie, panie Ewa Sobiech i Magdalena Wrani-Stachowska w bardzo przekonujący sposób odegrały role matki i córki w sztuce Hindi Brooks pt. „Po co są matki?”. Samotność, niezrozumienie, rodzina – to niektóre z problemów, które dotyczyły bohaterek. Tematy znane niejednej matce i niejednej córce.

Zgromadzeni słuchacze wykazali duże zaangażowanie i zainteresowanie sztuką. Aktorki przekazały wszystkim dużo emocji, powodów do refleksji ale też wiele śmiechu, co udzielało się całej widowni. Zainteresowanie spektaklem okazało się bardzo duże, słuchacze wypełnili po brzegi całą salę. Spotkanie teatralne mogliśmy obejrzeć dzięki pomocy finansowej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziękujemy wszystkim zebranym oraz wspaniałym Aktorkom i liczymy na kolejne spotkanie „Teatru przy stoliku” w niedalekiej przyszłości.

Teatr przy stoliku Reviewed by on . W poniedziałek (11.09.2017) w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny spektakl spod szyldu „Teatru przy stoliku”. Ak W poniedziałek (11.09.2017) w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny spektakl spod szyldu „Teatru przy stoliku”. Ak Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top