czwartek, 30 listopad 2023, 08:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dożynki gminne – Kamień Pomorski
Dożynki gminne – Kamień Pomorski

Dożynki gminne – Kamień Pomorski

środa, 13 września 2017, 08:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 16 września br. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim. Obchody Święta Plonów rozpoczną się o godz. 14.00 polową mszą świętą. Wśród kolejnych punktów programu poza tradycyjnym ceremoniałem dożynkowym znalazło się wiele innych ciekawych propozycji – będą konkursy na najpiękniejszy wieniec i najbardziej okazały stół dożynkowy, występy artystyczne lokalnych zespołów, konkurencje sprawnościowe na wesoło. Ponadto na płycie głównej stadionu odbędzie się festyn dla miłośników psów. Odbędą się pokazy tańca nowoczesnego oraz trening pokazowy Pogoń Szczecin Football Schools. Znajdziemy również stoisko doradztwa rolniczego, a także stoisko z materiałami i konkursami o Unii Europejskiej. O godz. 17.00 na boisku bocznym rozegra się mecz piłki nożnej Gryf Kamień Pomorski – Osadnik Myślibórz, a wieczorem dużo dobrej muzyki tanecznej zapewni zespół „Bastek Band”. W trakcie dożynek przewidziane są atrakcje dla dzieci w postaci różnego rodzaju urządzeń dmuchanych do skakania, a dla wszystkich uczestników – dobrze zaopatrzona część gastronomiczna.

Istnieje możliwość zaprezentowania się ze swoimi produktami – wszystkich chętnych do wystawienia swoich stoisk podczas dożynek prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Kamieniu Pomorskim, tel. 91 38 23 963 w terminie najpóźniej do 11 września  br. Zapraszamy do udziału!

KaDeK/Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

Dożynki gminne – Kamień Pomorski Reviewed by on . Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 16 września br. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim. Obchody Święta Plonów rozpoczną się o godz. 14.00 pol Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 16 września br. na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim. Obchody Święta Plonów rozpoczną się o godz. 14.00 pol Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top