niedziela, 7 sierpień 2022, 17:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » RADNY ŻUROWSKI W PGK – NOWY ETAT BEZ KONKURSU!
RADNY ŻUROWSKI W PGK – NOWY ETAT BEZ KONKURSU!

RADNY ŻUROWSKI W PGK – NOWY ETAT BEZ KONKURSU!

piątek, 22 września 2017, 07:34 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Radny Tomasz Żurowski z koalicyjnego Klubu Radnych „Nasza Gmina – Nasz Powiat” rozpoczął pracę w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że jego stanowisko pracy jest nowo utworzone i nie został ogłoszony na nie nabór. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy jako kierownik projektu ma zarabiać około 5.500 zł na rękę. Tomasz Żurowski, przed wyborami samorządowymi w 2014r zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej (razem z Arkadiuszem Kurysiem, Leszkiem Szeflińskim) i dołączył do grupy Anny Stanaszek-Kaczor wspierającej kandydaturę na burmistrza Stanisława Kuryłło. W trakcie kadencji w radzie nie wykazuje się żadnymi inicjatywami, wychodzi na to, że był zajęty swoimi sprawami. Czy radny Żurowski jako pracownik PGK będzie brał udział w głosowaniach nad uchwała dotyczącymi tej spółki? Czy zachowa się uczciwie i rzetelnie? Czas pokaże.

Stanowisko dla Radnego Żurowskiego nie jest jedynym, które powstało w PGK za kadencji Stanisława Kuryłło jako burmistrza Kamienia Pomorskiego. Dodatkowe stanowisko prokurenta Zarządu zostało stworzone dla żony byłego piłkarza m.in. Gryfa Kamień Pomorski – Magdaleny Kuldy. Przeniosła się ona z Uzdrowiska Kamień Pomorski, również na stanowisko, na które nie ogłoszono naboru. Podsumowując: kolesiostwo – wzajemne popieranie się ludzi powiązanych ze sobą zażyłością, jakimiś układami w celu osiągnięcia pewnych korzyści, najczęściej zdobywanych w sposób nieuczciwy.

Czytelnik

RADNY ŻUROWSKI W PGK – NOWY ETAT BEZ KONKURSU! Reviewed by on . Radny Tomasz Żurowski z koalicyjnego Klubu Radnych „Nasza Gmina – Nasz Powiat” rozpoczął pracę w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim. N Radny Tomasz Żurowski z koalicyjnego Klubu Radnych „Nasza Gmina – Nasz Powiat” rozpoczął pracę w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim. N Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top