środa, 6 grudzień 2023, 18:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie z Grażyną Zielińską
Spotkanie z Grażyną Zielińską

Spotkanie z Grażyną Zielińską

czwartek, 05 października 2017, 08:38 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

18 października 2017 (środa) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską. Urodzona nad Odrą, mieszkająca na stałe nad Wisłą. Babka-zielarka w serialu „Ranczo” z miejscowości Wilkowyje oraz prowadząca szpitalny bufet w Leśnej Górze w serialu „Na dobre i na złe” – to tylko dwie spośród wielu charakterystycznych ról, w które wcieliła się Grażyna Zielińska – sceniczny wulkan i niesamowita gawędziarka! W czasie wyjątkowego spotkania, z wrodzoną sobie swadą, opowie o początkach teatralnej i filmowej kariery, o przygodzie z Hanką Bielicką i Adamem Hanuszkiewiczem, o naborze do serialowej obsady oraz o kulisach powstawania spektakli i produkcji telewizyjnych.

Spotkanie połączone będzie z promocją książki Eli Piotrowskiej  i Marty Lipeckiej pt. „Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów”. Podczas spotkania w międzyzdrojskiej bibliotece aktorka poprowadzi mini-warsztaty aktorskie i zdradzi kulisy swojego prywatnego życia. Moderatorem spotkania będzie animator kultury, pisarz, autor książek dla dzieci  i młodzieży Dariusz Rekosz.  Współorganizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich- Koło nr 19 w Międzyzdrojach, Dyskusyjny Klub Książki oraz Hotel Aurora Family&Spa.

Bibliotekarze

Spotkanie z Grażyną Zielińską Reviewed by on . 18 października 2017 (środa) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską. Urodzona nad 18 października 2017 (środa) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską. Urodzona nad Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top