sobota, 3 grudzień 2022, 09:18

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kwesta na kamieńskim cmentarzu

Kwesta na kamieńskim cmentarzu

piątek, 03 listopada 2017, 08:11 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się „Kwesta na Cmentarzu Komunalnym w Kamieniu Pomorskim” zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej. Kwesta została zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz zarejestrowana i zamieszczona w portalu zbiórek publicznych pod numerem 2017/4515/OR. Środowa kwesta była trzecią tego typu zorganizowaną przez TMZK w naszym mieście. W tym roku dzięki ofiarności i życzliwości osób odwiedzających kamieński cmentarz zabraliśmy

3 398,16 zł oraz 10,51 euro. Po przewalutowaniu uzyskaliśmy łączną kwotę 3 441,56 zł, która wpłacona została na konto organizatora zbiórki. Za uzyskane środki planujemy upamiętnienie miejsca wiecznego spoczynku mieszkańców naszego miasta, których szczątki (odkryte podczas prac archeologicznych na tzw. Kwartale Dominikańskim) ekshumowano na kamieński cmentarz.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy zbierali datki – słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Paniom: Jolancie Kołodziejczyk, Stanisławie Kondrackiej, Bożenie Koszycy, Annie, Bożenie i Henryce Kwiatkowskim, Stanisławie Marciniak, Zofii Nachumeniuk, Grażynie Paś, Danucie Sikorze, Marii Żur i Panu Jerzemu Sitarskiemu, a także Paniom – Kindze Bęgowskiej i Bożenie Muńdziakiewicz. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy jednak pod adresem mieszkańców naszego miasta i pozostałych osób odwiedzających w Dzień Wszystkich Świętych kamieński cmentarz za tak hojne wspomożenie naszej akcji. Bez Państwa nie byłoby środowej kwesty!

Prezydium Towarzystwa Miłośników Ziemi Kamieńskiej

Kwesta na kamieńskim cmentarzu Reviewed by on . W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się „Kwesta na Cmentarzu Komunalnym w Kamieniu Pomorskim” zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej. Kwest W Dzień Wszystkich Świętych odbyła się „Kwesta na Cmentarzu Komunalnym w Kamieniu Pomorskim” zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej. Kwest Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top