sobota, 23 wrzesień 2023, 02:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Kolejny Świerznowski Bieg Niepodległości

Kolejny Świerznowski Bieg Niepodległości

niedziela, 12 listopada 2017, 21:02 Kategoria: Gmina Świerzno, sport

Z okazji Dnia Niepodległości, w sobotę w Świerznie odbył się tradycyjny Bieg Niepodległościowy, który zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Świerznowskiej przy wydatnej pomocy miejscowego Urzędu Gminy, Sołectwa Świerzno, OSP Świerzno oraz OSP Stuchowo. W biegu udział wzięli mieszkańcy z terenu Gminy Świerzno, jak również z wielu miejscowości Powiatu Kamieńskiego i Gryfickiego, a także ze stolicy Pomorza Zachodniego.

Zwycięzcy biegów w poszczególnych kategoriach i marszu Nordic Walking otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale i nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników tradycyjnie losowany był rower, a jego szczęśliwym posiadaczem została Anita Górniak z Gostyńca. W marszu Nordic Walking zwyciężył Marek Dołęgowski z Kołczewa, zaś w biegu Open najlepszym okazał się Przemysław Barański z Trzebiatowa. Organizatorzy biegu dziękują wszystkim za okazaną bezcenną pomoc, dzięki której bieg mógł być zorganizowany.

 Obserwator/foto – P. Skiba

Kolejny Świerznowski Bieg Niepodległości Reviewed by on . Z okazji Dnia Niepodległości, w sobotę w Świerznie odbył się tradycyjny Bieg Niepodległościowy, który zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Świerznowski Z okazji Dnia Niepodległości, w sobotę w Świerznie odbył się tradycyjny Bieg Niepodległościowy, który zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Świerznowski Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top