sobota, 23 wrzesień 2023, 01:58

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży
Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży

Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży

niedziela, 12 listopada 2017, 19:11 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało na dobry zespół, świetnie sobie radzą w obecnym sezonie występując w I lidze. W sobotę (11.11.) odprawiły piąty zespół ligi, KU AZS PWSiP METAL – TECHNIK Łomża.

Nasze zawodniczki dzielnie walczyły w całym meczu, jednak nie ustrzegły się błędów, tracąc trzy punkty. Ostateczny wynik to pewne 7:3 dla „Chrobrego”. Ale uczciwie trzeba powiedzieć, że nasze tenisistki mocno musiały się napracować, bowiem przeciwniczki ani myślały wyjeżdżać z Międzyzdrojów na tarczy. Po tej wygranej i siedmiu kolejkach, nasz zespół z 12 punktami i stosunkiem punktowym 57:13, zajmuje drugie miejsce, ustępując o dwa oczka ekipie LUKS AGRO – SIEĆ Chełmno.

Nasze panie wygrywały w tych rozgrywkach mecze nawet 10:0! Tak było choćby w spotkaniach z SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa u siebie czy w Gnieźnie ze STELLĄ NIECHAN. To dobry prognostyk na kolejne tygodnie i cały długi  sezon. Widać międzyzdrojskie panie są w formie. Oby na cały sezon. Następnym rywalem naszych sympatycznych tenisistek będzie zespół GLKS II Nadarzyn, który zajmuje aktualnie szóstą lokatę.

Obserwator

 

 

 

Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży Reviewed by on . Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top