sobota, 3 grudzień 2022, 10:04

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Jesienny Wieczór Poezji
Jesienny Wieczór Poezji

Jesienny Wieczór Poezji

piątek, 17 listopada 2017, 22:47 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają na „Jesienny Wieczór Poezji” oraz finisaż wystawy zdjęć Rafała Naumuka, który odbędzie się w 23 listopada 2017 r. o godz. 18.00 w MBP. Podczas spotkania młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach pod kierunkiem Pani Iwony Banachowicz zaprezentuje poezję Bolesława Leśmiana. W listopadzie tego roku w przypada osiemdziesiąta rocznica śmierci poety i prozaika. Zachęcamy również do czytania wierszy swojego autorstwa w trakcie wieczoru. To idealna okazja do podzielenia się z innymi swoją twórczością.

W trakcie wieczoru odbędzie się również finisaż wystawy zdjęć i aparatów fotograficznych Rafała Naumuka, mieszkańca Warnowa. Rafał od dwudziestu lat fascynuje się fotografią. Jak mówi o sobie, jest „zaawansowanym amatorem”, ponieważ zawodowo zajmuje się motoryzacją. Jego szczególnym zamiłowaniem jest fotografowanie nocnego nieba, co doskonale mu wychodzi. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego jesiennego wieczoru w bibliotece.

Bibliotekarze

Jesienny Wieczór Poezji Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają na „Jesienny Wieczór Poezji” oraz finisaż wystawy zdjęć R Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają na „Jesienny Wieczór Poezji” oraz finisaż wystawy zdjęć R Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top