sobota, 3 grudzień 2022, 09:15

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Emeryckie Andrzejki. Jak się bawić to po 60 – tce!

Emeryckie Andrzejki. Jak się bawić to po 60 – tce!

niedziela, 26 listopada 2017, 21:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, rozrywka, społeczeństwo

Niebawem popularne Andrzejki. Z tej okazji kamieńskie Koło emeryckie zorganizowało doroczną zabawę. I to jaką zabawę. Kilkadziesiąt osób w Jesieni Życia, bawiło się przy wtórze muzyki serwowanej przez jednoosobowy zespół „Lech Music”, naprawdę kapitalnie. Kiedy zabawa miała się ku końcowi, a było to bardzo późno w nocy, wielu ani myślało schodzić z parkietu. Każdy zadowolony, radosny, i jak wszyscy jak jeden mąż podkreślali, że chyba im kiedyś ktoś pewnie lata doliczył, bo wcale się nie czują na te, które mają w papierach. A nogi po prostu same wszystkich niosły, i to bez dwóch zdań.

To kolejna zabawa zorganizowana przez kamieńskich emerytów i rencistów, która przejdzie do historii jako ta z bardzo, ale to bardzo udanych. Już teraz wszyscy bawiący się na Andrzejkach zapatrują się z niecierpliwością na Sylwestra, który jakby nie było, za pasem. „Bawię się tutaj zawsze bardzo dobrze. Wręcz wyśmienicie! Minorowy nastrój przy tej szarzyźnie dnia codziennego, wtedy automatycznie znika. Wtedy też przychodzi taka chwila, że niczym się nie martwię, a najważniejsze wtedy jest, dobra zabaw, integracja z koleżeństwem i radość tej chwili.” – bardzo trafnie zauważyła jedna z uczestniczek tego andrzejkowego szaleństwa, która odróżnia się pięknym, niepowtarzalnym, wręcz ujmującym uśmiechem.

Obserwator

Emeryckie Andrzejki. Jak się bawić to po 60 – tce! Reviewed by on . Niebawem popularne Andrzejki. Z tej okazji kamieńskie Koło emeryckie zorganizowało doroczną zabawę. I to jaką zabawę. Kilkadziesiąt osób w Jesieni Życia, bawiło Niebawem popularne Andrzejki. Z tej okazji kamieńskie Koło emeryckie zorganizowało doroczną zabawę. I to jaką zabawę. Kilkadziesiąt osób w Jesieni Życia, bawiło Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top