niedziela, 1 październik 2023, 16:28

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Kobieta w malarstwie…”. Od soboty nowa wystawa w MHZK
„Kobieta w malarstwie…”. Od soboty nowa wystawa w MHZK

„Kobieta w malarstwie…”. Od soboty nowa wystawa w MHZK

środa, 13 grudnia 2017, 19:22 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej i Kamieński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy obrazów mieszkanek naszego miasta zatytułowanej „Kobieta w malarstwie Doroty Juszkowskiej-Łysiak i Grażyny Stodulskiej”, który odbędzie się w tę sobotę (16 bm.) o godz. 16.00 w siedzibie MHZK przy ulicy Adama Mickiewicza 34.

(MHZK/Kadek)

„Kobieta w malarstwie…”. Od soboty nowa wystawa w MHZK Reviewed by on . Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej i Kamieński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy obrazów mieszkanek naszego miasta zatytułowanej "Kobieta w m Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej i Kamieński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy obrazów mieszkanek naszego miasta zatytułowanej "Kobieta w m Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top