sobota, 2 grudzień 2023, 06:26

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Burmistrz Golczewa otrzymuje klucze do mieszkań socjalnych
Burmistrz Golczewa otrzymuje klucze do mieszkań socjalnych

Burmistrz Golczewa otrzymuje klucze do mieszkań socjalnych

wtorek, 19 grudnia 2017, 06:56 Kategoria: Gmina Golczewo, społeczeństwo

W czwartek, 14 grudnia br. odbyła się w Golczewie wyjątkowa uroczystość. Przedstawiciele wykonawcy  budowy mieszkań socjalnych, Zakładu Usług Remontowo-Budowlanych Stanisław Jankowski z Kamienia Pomorskiego,  przekazali na ręce Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka  symboliczny klucz do budynku. Budowa Mieszkań socjalnych to pierwsza tego typu inwestycja Gminy Golczewo. 8 lokali mieszkalnych o łącznej  powierzchni użytkowej 176,64 m2 powstało dzięki wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego. Całość inwestycji opiewa na kwotę ponad 870 tys. zł. Oznacza to zakończenie etapu budowy i odbiorów technicznych mieszkań socjalnych. Do końca roku do nowych lokali wprowadzą się pierwsi lokatorzy.

U.M. Golczewo

Burmistrz Golczewa otrzymuje klucze do mieszkań socjalnych Reviewed by on . W czwartek, 14 grudnia br. odbyła się w Golczewie wyjątkowa uroczystość. Przedstawiciele wykonawcy  budowy mieszkań socjalnych, Zakładu Usług Remontowo-Budowlan W czwartek, 14 grudnia br. odbyła się w Golczewie wyjątkowa uroczystość. Przedstawiciele wykonawcy  budowy mieszkań socjalnych, Zakładu Usług Remontowo-Budowlan Rating: 0

Komentarze (1)

  • Anonim

    Panie wykonawco Jankowski budynek socjalny do zamieszkania osoby nie pełnosprawnej ,powinien być dla niej przystosowany do, możliwości poruszania się w pomieszczeniach mieszkalnych i sanitarnych. Oddanie mieszkania w takim stanie w jakim obecnie się znajduje jest jakimś nieporozumieniem.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top