niedziela, 2 październik 2022, 11:26

Strona główna » REGION » Ostatni transport darów żywnościowych
Ostatni transport darów żywnościowych

Ostatni transport darów żywnościowych

wtorek, 19 grudnia 2017, 07:43 Kategoria: REGION, społeczeństwo

W poniedziałek 18 grudnia, do Świerzna i Kamienia Pomorskiego dotarł ostatni w tym roku transport żywności z Banku Żywności w Koszalinie. Dzisiejsze 21 ton żywności rozprowadzane będzie w Kamieniu Pomorskim między uprawnionych do ich odbioru, jeszcze tylko raz w tym roku. A będzie to w najbliższą środę, tradycyjnie z magazynu kamieńskiego Koła PZERiI, mieszczącego się na terenie miejscowego szpitala. Wolontariusze złożeni z emerytów i rencistów, prowadzić będą wydawanie żywności od godziny 10:00.

„Spodziewamy się wielu osób, stąd trudno nam powiedzieć, czy zakończymy środową akcję do umownej jak dotąd, godziny 14.” – mówi S. Salanek. przewodniczący kamieńskiego Koła PZERiI. Tej jesieni do kamieńskiego Koła PZERiI trafiły łącznie trzy transporty TIR –ów z około 70 tonami żywności. „Kolejna partia darów żywnościowych zaplanowana jest na połowę stycznia przyszłego roku. I co ważne jest podkreślenia, żywność wydawana jest dla osób uprawnionych i potrzebujących zarejestrowanych w OPS.” – podkreśla Stanisław Salanek, koordynator dostaw żywności i jej rozprowadzania, który zajmuje się przywożeniem tego typu darów już od kilku lat.

Obserwator

Ostatni transport darów żywnościowych Reviewed by on . W poniedziałek 18 grudnia, do Świerzna i Kamienia Pomorskiego dotarł ostatni w tym roku transport żywności z Banku Żywności w Koszalinie. Dzisiejsze 21 ton żywn W poniedziałek 18 grudnia, do Świerzna i Kamienia Pomorskiego dotarł ostatni w tym roku transport żywności z Banku Żywności w Koszalinie. Dzisiejsze 21 ton żywn Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top