sobota, 23 wrzesień 2023, 02:47

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Repro Service Pol” samotnym liderem
„Repro Service Pol” samotnym liderem

„Repro Service Pol” samotnym liderem

wtorek, 19 grudnia 2017, 07:36 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, REGION, sport

Wiele działo się podczas niedzielnej, piątej kolejki kamieńskiego KALF – u. W dosłownie każdym spotkaniu było sporo emocji, a w meczu kolejki, pomiędzy kamieńską „Mediciną”, a dotąd współliderującym „Bosmanem” Chomino, emocje sięgnęły zenitu. O tym meczu za chwilę.

Pewnie wygrał swoje spotkanie jeden z faworytów, „Repro Service Pol”, który pokonał 3:0 (3:0) „Dynamit” Benice. I tym samym wyforsował się na pozycje lidera, mając komplet pięciu wygranych. Do tej kolejki, „Repro Service Pol” prowadziło wraz z „Bosmanem”, który wczoraj zmierzył się z również silną „Mediciną”. Mecz był niezwykle emocjonujący i obfitował w szereg znakomitych i szybkich akcji z obu stron. Obie ekipy na przemian parły na rywala. Strzelały bramki. Do przerwy było 2:1 dla „Mediciny”.

Drugie piętnaście minut to kolejny zastrzyk emocji, a futsalowcy wcale nie zmniejszali tempa. Wydawało się, że będzie padał gol za gol. Jednak tego dnia „lekarze” byli lepsi, nie dając sobie strzelić kolejnych bramek i ostatecznie wygrali całe spotkanie 5:1. Nie od dziś wiadomo, że „Bosmanowi” ekipa „Mediciny” tak w zupełności nie leży. Też dotąd grało się zespołowi z Chomina z wielkimi trudnościami przeciwko „Mediciny”. Jakoś „Bosman” nie potrafi znaleźć patentu na ten zespół. I niestety dla niego, tradycji stało się zadość.

W innych spotkaniach; Agropomoc” Sulikowo pokonało 9:2 (3:0) kamieńską „Centrę”, „DarKing” uległ „Ekolowi” Dziwnówek 3:5 (0:4), KS „Zryw” Zamoście zremisował 5:5 (2:3) z „Oldbojami Gryfa”, a „Pankbud” pokonał 5:0 (1:0) „Vocatus” Golczewo. W tej kolejce pauzował „Jack – Pol” z Przybiernowa.

Na czele stawki jest „Repro Service Pol” z 15 punktami na koncie. Drugie miejsce zajmuje „Medicina” z 12 punktami, która przypomnijmy, w pierwszej kolejce uległa dzisiejszemu liderowi 1:3. Tyle samo punktów ma „Bosman” Chomino. Po 9. punktów mają trzy zespołu, a są to: „Pankbud” Kamień Pomorski, „Jack – Pol” Przybiernów i „Ekol” Dziwnówek. Tabelę zamykają, „DarKing” z jednym punktem oraz „Centra”, która nie ma jeszcze na swym koncie żadnej zdobyczy punktowej.

Zespół złożony z młodych ludzi gra ambitnie, jednak brak mu doświadczenia i pewności siebie pod bramkami rywali. Ale jak sami mówią, nie poddają się. I przyszły rok będzie dla nich lepszy. Futsalowcy rozpoczynają przerwę świąteczno – noworoczną i na parkiet kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej powrócą dopiero w niedzielę, 7 stycznia przyszłego roku.

Z okazji zbliżających się świąt, życzymy wszystkim futsalowcom wesołych, zdrowych świąt i oczywiście szczęśliwego Nowego Roku 2018 i radości grania w KALF – ie.

Obserwator

 

„Repro Service Pol” samotnym liderem Reviewed by on . Wiele działo się podczas niedzielnej, piątej kolejki kamieńskiego KALF – u. W dosłownie każdym spotkaniu było sporo emocji, a w meczu kolejki, pomiędzy kamieńsk Wiele działo się podczas niedzielnej, piątej kolejki kamieńskiego KALF – u. W dosłownie każdym spotkaniu było sporo emocji, a w meczu kolejki, pomiędzy kamieńsk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top