sobota, 23 wrzesień 2023, 04:18

Strona główna » REGION » Nowe samochody zachodniopomorskiej KAS

Nowe samochody zachodniopomorskiej KAS

poniedziałek, 08 stycznia 2018, 22:48 Kategoria: REGION, społeczeństwo

30 nowych samochodów otrzymała zachodniopomorska KAS. Samochody przeznaczone zostały do zadań Działu Realizacji i Służby Dyżurnej. Posłużą m.in. do monitorowania drogowego przewozu towarów w naszym województwie.

 Pod koniec 2017r. Zachodniopomorski Urząd Celno-Skarbowy w Szczecinie pozyskał  dodatkowy tabor samochodowy w postaci  nowych 30 pojazdów, w tym 14 samochodów osobowych marki Opel Astra, 5 samochodów osobowych marki Kia Ceed 6 samochodów osobowych marki Kia Optima oraz 5 busów marki Mercedes Vito. Zakupy samochodów zakupiono w drodze przetargów, przeprowadzonych m.in. przez Izbę Administracji Skarbowej w Szczecinie ze środków Ministerstwa Finansów.

Po oznakowaniu radiowozów zostaną one niezwłocznie przekazane do służby patrolowej i wykorzystane w ramach realizowanych zadań ustawowych, w tym związanych z monitorowaniem drogowego przewozu towarów – SENT. Przekazanie samochodów zostało poprzedzone uroczystym ich poświęceniem, które odbyło się w dniu 4 stycznia 2018r. w Szczecinie z udziałem Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, kapelana KAS oraz przedstawicieli kurii szczecińskiej.

 

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nowe samochody zachodniopomorskiej KAS Reviewed by on . 30 nowych samochodów otrzymała zachodniopomorska KAS. Samochody przeznaczone zostały do zadań Działu Realizacji i Służby Dyżurnej. Posłużą m.in. do monitorowani 30 nowych samochodów otrzymała zachodniopomorska KAS. Samochody przeznaczone zostały do zadań Działu Realizacji i Służby Dyżurnej. Posłużą m.in. do monitorowani Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top