piątek, 2 czerwiec 2023, 20:21

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalne używki nie trafią na rynek
Nielegalne używki nie trafią na rynek

Nielegalne używki nie trafią na rynek

czwartek, 11 stycznia 2018, 21:35 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION

75 tys. zł straciłby budżet gdyby zatrzymane przez Krajową Administrację Skarbową nielegalne papierosy, tytoń i alkohol trafiły na rynek.

10 stycznia 2018 r. funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie przeprowadzili kontrolę w jednym z mieszkań w Kaliszu Pomorskim. Podczas działań ujawniono  81 kg tytoniu, z którego część już była zapakowana w foliowe worki i przygotowana do dalszej dystrybucji. Dodatkowo wykryto 12,5 tys. sztuk papierosów i 17,5 litrów spirytusu. Żadna z zatrzymanych używek nie posiadała polskich znaków akcyzy. Działania zrealizowane były wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Łączna kwota narażonego na uszczuplenie podatku akcyzowego wyniosła około 75 tys. zł.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalne używki nie trafią na rynek Reviewed by on . 75 tys. zł straciłby budżet gdyby zatrzymane przez Krajową Administrację Skarbową nielegalne papierosy, tytoń i alkohol trafiły na rynek. 10 stycznia 2018 r. fu 75 tys. zł straciłby budżet gdyby zatrzymane przez Krajową Administrację Skarbową nielegalne papierosy, tytoń i alkohol trafiły na rynek. 10 stycznia 2018 r. fu Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top