niedziela, 25 wrzesień 2022, 00:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Półmetek ferii w bibliotece

Półmetek ferii w bibliotece

wtorek, 23 stycznia 2018, 07:50 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, społeczeństwo

Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do „Kreatywnej pracowni plastycznej” w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czytelnictwo, kreatywne spędzanie wolnego czasu poprzez zabawy edukacyjne, plastyczne i ruchowe.

We wtorek wybraliśmy się do Międzynarodowego Domu Kultury na spektakl „Calineczka”. W środę odwiedził nas Pan Paweł Konieczka z Powiatowej Komendy Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z psem tropiąco-patrolowym Szamanem. Czwartek również upłynął pod hasłem „Bezpieczeństwo”. Pani Helena Piątek, instruktor szkolenia psów ze szkoły „Pies potrafi”, poprowadziła zajęcia wspólnie ze swoim czworonożnym pupilem Amorem pt.„Co mówi do mnie pies”. W piątek członkowie Stowarzyszenia Archeozdroje uczyli dzieci średniowiecznych tańców i opowiedzieli o ozdobach oraz strojach z tamtych czasów. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego czytania bajek oraz mini dyskoteki. Do tej pory dzieci podczas ferii zrobiły m.in. makiety miast, popcornowe bonsai, witraże z koralików HAMA, bransoletki, etui dla babci i dziadka, Minionki, a także ozdabiały słoiki metodą decoupage, z których powstały piękne wazony.

W planach mamy zabawę z recyklingiem i masą Fimo pt. „Podwodny świat”, szycie pacynek, robienie pojemników na kredki, piankowych domków oraz ozdabianie piórników metodą mozaikową. Dodatkowymi atrakcjami będą wizyta w Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, seans w Kinie Eva, a także kolejne spotkanie z psem policyjnym Szamanem i jego przewodnikiem z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy również na wtorkowe zajęcia „Gry bez prądu” od godz. 16:00 do 18:00. Serdecznie dziękujemy za poczęstunki dla dzieci przygotowane przez Hotel Autora Family & Spa. Gorące słowa „Dziękujemy” należą się również pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej: Pani Kierownik, Elżbiecie Jakubiak i Pani Małgorzacie Musialskiej za zakup materiałów plastycznych. Zapraszamy dzieci do dalszej zabawy w „Kreatywnej pracowni plastycznej” podczas ferii od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.

Bibliotekarze

Półmetek ferii w bibliotece Reviewed by on . Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czyt Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czyt Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top