niedziela, 25 wrzesień 2022, 00:42

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wolontariusze SUTW w kamieńskiej Bibliotece

Wolontariusze SUTW w kamieńskiej Bibliotece

środa, 24 stycznia 2018, 07:38 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Słuchacze kamieńskiego SUTW od dłuższego czasu działają wolontariacko na terenie naszej gminy, uczestnicząc w wielu pracach dla różnych instytucji. Także Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim korzysta z pomocy wolontariuszy. Co najmniej raz w tygodniu pełnią dwugodzinny dyżur w Bibliotece, w trakcie którego porządkują księgozbiór, przygotowują książki do akcji Poczekalnia-Poczytalnia, wyszukują informacji w bieżącej prasie lokalnej do kroniki prasowej Kamienia Pomorskiego, a także w prasie archiwalnej na rzecz kamieńskiego Muzeum. Rozwieszają również plakaty informacyjne i pomagają w opiece nad dziećmi, biorącymi udział w bibliotecznych wydarzeniach. Wolontariusze SUTW wykazują się dużym zaangażowaniem w pracę, są pełni inicjatywy i szczerej chęci niesienia pomocy.

Wolontariusze SUTW w kamieńskiej Bibliotece Reviewed by on . Słuchacze kamieńskiego SUTW od dłuższego czasu działają wolontariacko na terenie naszej gminy, uczestnicząc w wielu pracach dla różnych instytucji. Także Powiat Słuchacze kamieńskiego SUTW od dłuższego czasu działają wolontariacko na terenie naszej gminy, uczestnicząc w wielu pracach dla różnych instytucji. Także Powiat Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top