niedziela, 25 wrzesień 2022, 00:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Jubileusze małżeńskie w Golczewie
Jubileusze małżeńskie w Golczewie

Jubileusze małżeńskie w Golczewie

środa, 31 stycznia 2018, 07:48 Kategoria: Gmina Golczewo, społeczeństwo

W piątek, 26 stycznia w restauracji Herbowa odbyła się niezwykle miła uroczystość. Były to jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego: Złotych, Szmaragdowych i Diamentowych Godów. Na uroczystość zorganizowaną z tej okazji przybyli dostojni Jubilaci wraz z rodzinami. Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin, za wychowanie dzieci, za cierpienie, łzy i radość zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę „Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Tegorocznymi Jubilatami Złotych Godów są:
•    Państwo Kazimiera i Marian Murawscy
•    Państwo Krystyna i Roman Okoniowie
•    Państwo Józefa i Sławomir Pustelnikowie
•    Państwo Leokadia i Eugeniusz Romańczukowie
•    Państwo Halina i Józef Szulcowie
•    Państwo Lucyna i Leon Trybullowie
•    Państwo Maria i Mieczysław Ulatowscy
•    Państwo Wiesława i Jan Włodarczykowie

Jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego Szmaragdowe Gody obchodzili Państwo Joanna i Leon Woźniakowie. Diamentowe Gody, a więc 60. rocznicę zawarcia małżeństwa świętowali Państwo Marianna i Kazimierz Mikołajczakowie. Pary te zostały uhonorowane przez Burmistrza, Zastępcę Burmistrza oraz przedstawicieli Rady Miejskiej w Golczewie pamiątkowymi grawertonami.
Wszystkim zacnym Jubilatom życzymy wielu wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Jubileusze małżeńskie w Golczewie Reviewed by on . W piątek, 26 stycznia w restauracji Herbowa odbyła się niezwykle miła uroczystość. Były to jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego: Złotych, Szmaragdowych W piątek, 26 stycznia w restauracji Herbowa odbyła się niezwykle miła uroczystość. Były to jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego: Złotych, Szmaragdowych Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top