wtorek, 28 czerwiec 2022, 10:19

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski rozpoczęła swoją działalność

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski rozpoczęła swoją działalność

poniedziałek, 05 lutego 2018, 19:52 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, sport
To był historyczny dzień dla kamieńskiej piłki nożnej. Ponad siedemdziesięcioletniemu Gryfowi Kamień Pomorski wyrósł młodszy brat – Stowarzyszenie Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, która zajmuje się szkoleniem najmłodszych adeptów piłkarstwa. W sobotę (03.02) na specjalnej gali w kamieńskiej hali widowiskowo-sportowej oficjalnie zainaugurowano jej powstanie. Najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru była prezentacja prawie 150. młodych zawodników i zawodniczek, którzy uczęszczają na zajęcia prowadzone przez trenerów: Stanisława Kuryłłę, Dawida Sandzewicza, Remigiusza Pęcaka, Pawła Pawlaczyka oraz Ireneusza Benedyczaka.

Młodzi piłkarze spod znaku Gryfa wraz ze szkoleniowcami, w asyście kolorowych świateł, stroboskopów i konfetti na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentowali się nie tylko mieszkańcom gminy, ale także zaproszonym gościom m. in. władzom Miasta i Gminy Kamień Pomorski, dyrektorowi biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Dariuszowi Królikowskiemu, władzom, byłym i obecnym piłkarzom kamieńskiego Gryfa, sponsorom.

Burmistrz Miasta i Gminy Kamień Pomorski Stanisław Kuryłło, który wystąpił w podwójnej roli włodarza miasta jak i trenera, w emocjonalnym przemówieniu życzył powodzenia najmłodszemu kamieńskiemu klubowi. Nie tylko on, ale chyba wszyscy, którzy mają na sercu dobro kamieńskiej piłki liczą, że liczba dwunastu reprezentantów kraju wywodzących się z Kamienia i okolic wzrośnie a nowy klub będzie rozpoznawany nie tylko w Polsce. Przedstawiciel ZZPN Dariusz Królikowski podarował na ręce Prezesa Akademii Damiana Omelańskiego symboliczne 10 piłek, które to będą jedną z cegiełek do realizacji tego celu. (http://apgryfkamien.futbolowo.pl)

Oczywiście nie były to jedyne atrakcje tego wieczoru. Zgromadzonej publiczności zaprezentował się Alex Kalugin i Sebastian Kamiński. Pokaz sztuczek piłkarskich w wykonaniu Konrada Gorczyńskiego, cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodych piłkarzy, którzy także mogli spróbować swoich sił we freestyle. Imprezę zakończyła loteria nagród rzeczowych.
Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski rozpoczęła swoją działalność Reviewed by on . To był historyczny dzień dla kamieńskiej piłki nożnej. Ponad siedemdziesięcioletniemu Gryfowi Kamień Pomorski wyrósł młodszy brat - Stowarzyszenie Akademia Piłk To był historyczny dzień dla kamieńskiej piłki nożnej. Ponad siedemdziesięcioletniemu Gryfowi Kamień Pomorski wyrósł młodszy brat - Stowarzyszenie Akademia Piłk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top