czwartek, 30 czerwiec 2022, 16:12

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Kamper, skradziony w Szwecji, ujawniony w Świnoujściu
Kamper, skradziony w Szwecji, ujawniony w Świnoujściu

Kamper, skradziony w Szwecji, ujawniony w Świnoujściu

poniedziałek, 05 lutego 2018, 20:19 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION

Kamper marki Fiat Dethleffs na szwedzkich numerach rejestracyjnych o wartości prawie 170 tys. zł. ujawniony przez funkcjonariuszy KAS w Świnoujściu.

2 lutego br. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Świnoujściu  w trakcie prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej działań kontrolnych na obszarze Terminala Promów Morskich, wytypowali do kontroli zjeżdżający z promu WOLIN samochód ciężarowy na polskich numerach rejestracyjnych. W trakcie przeprowadzonych czynności w naczepie ujawniono pojazd typu kamper m-ki Fiat Dethleffs na szwedzkich numerach rejestracyjnych. Kierujący pojazdem, obywatel narodowości polskiej zamieszkały w Poznaniu nie posiadał dokumentów związanych z przewożonym pojazdem. Po sprawdzeniu w bazie danych Systemu Informacji Schengen, który zawiera w swoich bazach dane o skradzionych pojazdach, okazało się, że figuruje on jako skradziony i poszukiwany na terenie Szwecji. Wartość pojazdu oszacowano na 170 tys. zł. Dalsze postępowanie prowadzone będzie przez funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

 

 

 

 

Kamper, skradziony w Szwecji, ujawniony w Świnoujściu Reviewed by on . Kamper marki Fiat Dethleffs na szwedzkich numerach rejestracyjnych o wartości prawie 170 tys. zł. ujawniony przez funkcjonariuszy KAS w Świnoujściu. 2 lutego br Kamper marki Fiat Dethleffs na szwedzkich numerach rejestracyjnych o wartości prawie 170 tys. zł. ujawniony przez funkcjonariuszy KAS w Świnoujściu. 2 lutego br Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top