czwartek, 30 czerwiec 2022, 15:06

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Golczewo » Szwedzki inwestor w Golczewie
Szwedzki inwestor w Golczewie

Szwedzki inwestor w Golczewie

sobota, 10 lutego 2018, 19:52 Kategoria: Gmina Golczewo, gospodarka

Stanowcze stanowisko Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka, poparte listami jego oraz radnych doprowadziło do zorganizowania spotkania w golczewskim Urzędzie Miejskim przedstawicieli szwedzkiej firmy Serneke z mieszkańcami.  Firma wkrótce wybuduje na terenie naszej Gminy fabryki prefabrykatów budowlanych.

Wizyta szwedzkiego inwestora miała na celu rozwianie wątpliwości Burmistrza Danieluka oraz mieszkańców co do daty rozpoczęcia inwestycji. Do Golczewa przybyli: właściciel firmy Ola Serneke wraz ze swoimi menagerami odpowiedzialnymi za rozwój i ekspansję firmy na rynku polskim. Inwestorowi towarzyszył reprezentujący jego interesy w Polsce Łukasz Bierski oraz przedstawicielka biura projektującego przedsięwzięcie Monika Zygmunt. W przedstawionej prezentacji, Burmistrz wraz z przybyłymi na spotkanie samorządowcami i mieszkańcami ,  poznali harmonogram prac budowlanych. Plan inwestora przewiduje budowę fabryk w trzech etapach. Początek pierwszego etapu prac rozpocznie się już w ciągu najbliższych tygodni. Na zakończenie spotkania przedstawiciele firmy Serneke odpowiadali na pytania Burmistrza oraz zainteresowanych mieszkańców naszej Gminy.

Spotkanie pokazało, że plany Pana Serneke co do inwestowania w  Golczewie są bardzo realne i jest już tylko kwestią najbliższego czasu faktyczne rozpoczęcie inwestycji. Opóźnienie rozpoczęcia prac spowodowane jest koniecznością uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych.

UM Golczewo

Szwedzki inwestor w Golczewie Reviewed by on . Stanowcze stanowisko Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka, poparte listami jego oraz radnych doprowadziło do zorganizowania spotkania w golczewskim Urzędzie M Stanowcze stanowisko Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka, poparte listami jego oraz radnych doprowadziło do zorganizowania spotkania w golczewskim Urzędzie M Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top