czwartek, 30 czerwiec 2022, 16:06

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » 104 urodziny Pani Bronisławy Przybylak
104 urodziny Pani Bronisławy Przybylak

104 urodziny Pani Bronisławy Przybylak

czwartek, 22 lutego 2018, 09:15 Kategoria: Gmina Świerzno, społeczeństwo

We wtorek 20 lutego 2018 roku jubileusz 104 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak.

W tym uroczystym dniu  Dostojną Jubilatkę odwiedzili Wójt Krzysztof Atras oraz Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Mądrecki. Podczas dzisiejszych odwiedzin Pani Bronisława nie kryła wzruszenia i radości z odwiedzin i powinszowań. – Dane jest Pani obchodzić 104 rocznicę urodzin. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń naszej społeczności lokalnej. Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem. Papież Jan Paweł II w „Liście do ludzi w podeszłym wieku” pisał: „Cechą cywilizacji prawdziwie ludzkiej jest szacunek i miłość do ludzi starych, dzięki którym mogą oni czuć się żywą częścią społeczeństwa”. Niech mi zatem będzie dane złożyć Pani życzenia zdrowia i pogody ducha na kolejne lata. – mówił Wójt Krzysztof Atras przekazując Jubilatce bukiet kwiatów.

UG Świerzno

104 urodziny Pani Bronisławy Przybylak Reviewed by on . We wtorek 20 lutego 2018 roku jubileusz 104 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. W tym uroczystym dniu  D We wtorek 20 lutego 2018 roku jubileusz 104 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. W tym uroczystym dniu  D Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top