sobota, 2 grudzień 2023, 06:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty wielkanocne
Rodzinne warsztaty wielkanocne

Rodzinne warsztaty wielkanocne

środa, 21 marca 2018, 23:38 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

19 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 20 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztaty wielkanocne”.

Dzieci, wspólnie z rodzicami, tworzyły skarpetkowe zajączki wypełnione ryżem oraz kolorowe koszyczki wielkanocne z papierowych tacek. Organizatorami warsztatów byli: Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Miejska Biblioteka Publiczna, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy. Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „Klubik Rodzinny – Od Juniora Do Seniora” dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

Już dziś zapraszamy na kolejne rodzinne warsztaty plastyczne, które odbędą się w maju podczas obchodów Tygodnia Bibliotek.

Rodzinne warsztaty wielkanocne Reviewed by on . 19 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 20 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztaty wi 19 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 20 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztaty wi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top