czwartek, 30 listopad 2023, 09:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Od piątku „Kołobrzeskie impresje” w MHZK
Od piątku „Kołobrzeskie impresje” w MHZK

Od piątku „Kołobrzeskie impresje” w MHZK

czwartek, 22 marca 2018, 21:46 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa zatytułowanej „Kołobrzeskie impresje”, który odbędzie się w ten piątek, 23 marca br., o godzinie 18.00 w siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim.

„Kołobrzeskie impresje” to ekspozycja, na którą składają się obrazy członków powstałego 15 lat temu Stowarzyszenia Artystów „Grupa Kołobrzeg”, którymi są: Wojciech Dopierała, Dariusz Kaleta, Irena Koźmińska, Maria Kożurno, Helena Leźnicka, Adrianna Rękas, Kazimierz Ratajczyk, Bożena Sawicka, Wiesław Stępień, Elżbieta Waszczuk i Beata Wachecka.

„Grupę Kołobrzeg”, oprócz artystów uprawiających malarstwo, tworzą także i ci zajmujący się grafiką, rysunkiem, rzeźbą i fotografią. Członkiem stowarzyszenia jest m.in. rzeźbiarz Romuald Wiśniewski, którego prace prezentowaliśmy niedawno w naszym Muzeum.

(MHZK)v

Od piątku „Kołobrzeskie impresje” w MHZK Reviewed by on . Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa zatytułowanej „Kołobrzeskie impresje”, który odbędzie się w ten piątek, 23 m Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa zatytułowanej „Kołobrzeskie impresje”, który odbędzie się w ten piątek, 23 m Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top