środa, 7 grudzień 2022, 22:15

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Nabór do AP Gryf dla roczników 2013 i 2014
Nabór do AP Gryf dla roczników 2013 i 2014

Nabór do AP Gryf dla roczników 2013 i 2014

wtorek, 10 kwietnia 2018, 22:10 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, POWIAT, sport

Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór dla chłopców i dziewczynek chętnych do wspólnej zabawy podczas zajęć o profilu piłka nożna.

Zapraszamy dzieci urodzone w 2013 oraz 2014 roku na zajęcia, które odbywają się we wtorki oraz czwartki o godz. 16.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 7. Przy dobrych warunkach atmosferycznych treningi odbywać się będą także na boisku typu Orlik bądź na boisku treningowym im. Adama Eryka Forella Stadionu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim.

Trener Remigiusz Pęcak prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy z piłkami. Poprzez atrakcyjne formy ruchu kształtujemy w ten sposób cechy psychiczne, fizyczne oraz intelektualne.  Rozwijanie kreatywności i zamiłowania do sportu, trening piłkarski oparty na najnowszych światowych trendach szkoleniowych – to nie jedyne nasze atuty. Przede wszystkim rozwijamy pasję Twojego dziecka.

Nie czekaj dłużej i zgłoś swoją Pociechę – udział w pierwszych zajęciach jest bezpłatny. Nie prowadzimy selekcji, nie bierzemy opłat za tzw. wpisowe. Jeśli Twoje dziecko będzie chciało zagościć u nas dłużej to rodzic, jako jego przedstawiciel musi złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Wielkość składki członkowskiej jest dostosowana do realiów kamieńskich i jest o wiele niższa niż opłaty w komercyjnych akademiach piłkarskich. Jeśli na zajęcia do naszej Akademii uczęszcza rodzeństwo oferujemy zniżki.

Nasze oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski. Wśród trenujących u nas ponad 150 dzieci są osoby m. in. Dziwnowa, Świerzna, Golczewa czy też Wolina. Jeżeli Twoje dziecko urodziło się w 2012 i jeszcze nie trenuje z nami, może także dołączyć do grupy początkującej, jednak po pewnym czasie zostanie przeniesione do grupy szkolonej przez trenera Pawła Pawlaczyka.

Masz więcej pytań? Zajrzyj na naszą stronę internetową: http://apgryfkamien.futbolowo.pl/ oraz nasz profil na portalu społecznościowym Facebook: https://fb.com/APGryfKamien/. W razie potrzeby zadzwoń: +48 882 643 634.

Nabór do AP Gryf dla roczników 2013 i 2014 Reviewed by on . Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór dla chłopców i dziewczynek chętnych do wspólnej zabawy podczas zajęć o profilu piłka nożna. Zapraszamy dzi Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór dla chłopców i dziewczynek chętnych do wspólnej zabawy podczas zajęć o profilu piłka nożna. Zapraszamy dzi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top