środa, 7 grudzień 2022, 20:16

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Latający animator z wizytą u seniorów

Latający animator z wizytą u seniorów

niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:48 Kategoria: kultura i sztuka, REGION, społeczeństwo

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Sercem dla regionu” w zajęciach dla seniorów wzięła udział Latająca Animatorka – Zuzanna Sikorska-Borowska z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych Ę z Warszawy. Specjalne warsztaty o komunikacji wśród seniorów odbyły się w Benicach i Wrzosowie. Było kreatywnie, merytorycznie, budująco i integracyjnie.

Latający Animatorzy prowadzą mini-projekty: działania filmowe, fotograficzne, teatralne, muzyczne. Wspólnie z grupą zrobią film animowany, zaśpiewają ukraińskie pieśni, zatańczą capoeirę, ulepią z gliny, posnują opowieści, zrobią zdjęcie pudełkiem, urządzą przestrzeń, pomogą zaplanować warsztat. Latający Animatorzy przynoszą nie tylko inspirację, ale także pokazują konkretne metody pracy, które można wykorzystać w dalszym działaniu. Latający oprócz bezpośredniej pracy z grupą nastawieni są na wsparcie i przekazanie wiedzy lokalnym animatorom. Każdej wizycie towarzyszy rozmowa dotycząca metod pracy, ewaluacja wspólnych działań, a także przekazanie konkretnych materiałów edukacyjnych, inspiracji i scenariuszy działań.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Aktywni poza domem” realizowanego przez Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” w ramach programu „Seniorzy w Akcji!”. Najbliższe zajęcia odbędą się w Benicach (16.04 godz. 18.00), Trzebieszewie (24.04 godz. 18.00) i Wrzosowie (27.04 godz. 18.00). Zapraszamy.

 

 

Latający animator z wizytą u seniorów Reviewed by on . Na zaproszenie Stowarzyszenia „Sercem dla regionu” w zajęciach dla seniorów wzięła udział Latająca Animatorka – Zuzanna Sikorska-Borowska z Towarzystwa Inicjaty Na zaproszenie Stowarzyszenia „Sercem dla regionu” w zajęciach dla seniorów wzięła udział Latająca Animatorka – Zuzanna Sikorska-Borowska z Towarzystwa Inicjaty Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top