czwartek, 30 listopad 2023, 09:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Tomasz Sekielski w międzyzdrojskiej bibliotece
Tomasz Sekielski w międzyzdrojskiej bibliotece

Tomasz Sekielski w międzyzdrojskiej bibliotece

wtorek, 01 maja 2018, 16:42 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach  oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z  dziennikarzem śledczym Tomaszem Sekielskim, które odbędzie się 10.05.2018 r. o godz. 18.00. (wstęp wolny) Moderatorem spotkania będzie Anna Sekielska.

Tomasz Sekielski karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu Wawa i Radiu dla Ciebie. Znany jest z pracy dla stacji telewizyjnej TVN, gdzie był reporterem „Faktów”. Relacjonował przebieg wielu wydarzeń, m.in. zatonięcie okrętu podwodnego Kursk czy wojnę w Kosowie. Widzowie pamiętają go z prowadzonej wspólnie z Andrzejem Morozowskim audycji telewizyjnej pt. „Teraz my”. Był gospodarzem autorskiego programu „Magazyn 24 godziny”, a także prowadził program „Czarno na białym”. Po odejściu z telewizji TVN przeszedł do telewizji publicznej prowadząc program „Woronicza 17”. Współpracował także z tygodnikiem „Wprost”. Obecnie prowadzi program pt. „Teraz ja” w telewizji Nowa TV. Zajmuje się także pisarstwem. W swym dorobku ma kilka książek sensacyjnych min. „Sejf”, „Obraz kontrolny” czy „Zapach suszy”. Jest laureatem Telekamer 2007 i 2008, a także otrzymał nagrodę  Dziennikarz Roku Grand Press 2006.

Spotkanie zostanie sfinansowane przez Instytut Książki w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy bibliotece w Międzyzdrojach.

 

 

 

Tomasz Sekielski w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach  oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z  dziennikarzem śledczym Tomaszem Sekielskim, które odbędzi Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach  oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie z  dziennikarzem śledczym Tomaszem Sekielskim, które odbędzi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top