wtorek, 6 czerwiec 2023, 10:56

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Zrób sobie zakładkę”

Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Zrób sobie zakładkę”

czwartek, 10 maja 2018, 20:57 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

8 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Zrób sobie zakładkę” w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek. Bibliotekarze wystawili mini spektakl na podstawie książki Daniela Nappa pt. „Pan Brumm utknął na dobre”. W rolę niezdarnego niedźwiadka wcielił się Szymon Głod, głos złotej rybce użyczyła Małgorzata Olborska, a narratorem była Ania Piecyk. W czasie warsztatów dzieci wykonały zakładki do książek z filcu, wstążek, kolorowych kwiatów, serwetek, cekinów. Powstały pieski, niedźwiadki, żyrafy, żaby, a także kolorowe i zalaminowane zakładki z frędzlami.

Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy. Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „Klubik Rodzinny – Od Juniora Do Seniora” dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”. Już dziś zapraszamy na kolejne rodzinne warsztaty plastyczne, tym razem z okazji Dnia Matki. Zajęcia odbędą się 22 maja 2018 w międzyzdrojskiej bibliotece i 23 maja 2018 w Szkole nr 2 w Wapnicy.

 

Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Zrób sobie zakładkę” Reviewed by on . 8 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyc 8 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 9 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyc Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top