sobota, 25 marzec 2023, 08:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”
Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”

Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”

piątek, 25 maja 2018, 07:40 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

22 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy”.  W czasie zajęć dzieci, wykorzystując recykling, stworzyły piękne kwiatowe łączki.  Powstały one z wytłoczek po jajkach, słomek, styropianu, bibuły i farb. Później wykonały przepiękne laurki 3D z życzeniami. Wykonane prace, dzieci wręczą mamom 26 maja z okazji Dnia Matki.

Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy. Część materiałów plastycznych na warsztaty w Bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „Klubik Rodzinny – Od Juniora Do Seniora” dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

Rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Prezent dla Mamy” Reviewed by on . 22 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plast 22 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się rodzinne warsztaty plast Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top