piątek, 1 grudzień 2023, 00:33

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Zagłosuj na Młodzieżową Fabrykę Pasji !!!

Zagłosuj na Młodzieżową Fabrykę Pasji !!!

niedziela, 27 maja 2018, 14:43 Kategoria: kultura i sztuka, REGION, społeczeństwo, sport

Młodzieżowa Fabryka Pasji to projekt, który może zostać zrealizowany w Kamieniu Pomorskim dzięki Waszym głosom !! Głosowanie trwa na stronie https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Budzet  w ramach budżetu obywatelskiego programu SPOŁECZNIK 2018 finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

„Jest szansa zorganizować świetne wydarzenia dla naszej kamieńskiej młodzieży. Nasz projekt jest odpowiedzią na oczekiwania, które wynikają z naszych rozmów i spotkań. Wykorzystajmy to! Głosujmy!” – podkreśla autor projektu Ariel Juszczak. Projekt zakłada organizację czterech wydarzeń od lipca do października 2018r:

 

 1. Warsztaty taneczne STREET DANCE z Michałem Pawłowskim finalistą 3. edycji YOU CAN DANCE, półfinalistą MAM TALENT i uczestnikiem GO TO DANCE.
 2. Turniej piłki nożnej w kulach tzw. FUTBOL BUBBLE – tego jeszcze w naszym powiecie nie było !!
 3. Organizację FUN FESTIVAL – ART AND COLORS czyli tak popularny w całej Polsce „Festiwal kolorów”
 4. Spotkanie motywacyjne z Kacprem „KACPA” Lachowicz, warsztaty z motywacji, Kacper od 2010 roku współprowadzi MARCIN GORTAT CAMP czyli najpopularniejszy cykl treningów dla dzieci i młodzieży stworzony przez jedynego Polaka grającego w najlepszej lidze świata NBA. Jest laureatem konkursu Lider Animator Fundacji Coca-Cola i Sport Support.                                    Wesprzyj projekt i zagłosuj na stronie: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Budzet
  – jeśli masz skończone 16 lat (jeśli NIE, namów rodziców, rodzeństwo)
  – wpisz swoje dane i wybierz: powiat kamieński
  – zagłosuj na projekt: „Młodzieżowa Fabryka Pasji”, którą przygotował UKS FUNBOX Kamień Pomorski

  Udostępniaj, zapraszaj swoich znajomych, głosuj !! !! Głosowanie trwa do 4 czerwca 2018r do godz. 20.00

  Znajdź profil Młodzieżowej Fabryki Pasji na fb: https://www.facebook.com/mlodziezowafabrykapasji/

  materiał: UKS FUNBOX Kamień Pomorski

Zagłosuj na Młodzieżową Fabrykę Pasji !!! Reviewed by on . Młodzieżowa Fabryka Pasji to projekt, który może zostać zrealizowany w Kamieniu Pomorskim dzięki Waszym głosom !! Głosowanie trwa na stronie https://pomorzezach Młodzieżowa Fabryka Pasji to projekt, który może zostać zrealizowany w Kamieniu Pomorskim dzięki Waszym głosom !! Głosowanie trwa na stronie https://pomorzezach Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top