niedziela, 24 październik 2021, 08:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

czwartek, 14 czerwiec 2018, 21:40 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

12  czerwca 2018 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Mirek zorganizowane przez Bibliotekę oraz Dyskusyjny Klub Książki.

Krystyna Mirek  przez 15 lat pracowała jako polonistka. Spełniła swoje marzenie z młodych lat i została pisarką. W ciągu 7 lat wydała 20 powieści. Prawie wszystkie jej książki stają się bestsellerami. Znane jej tytuły to: „Podarunek”, „Prawdziwa miłość”, „Słodkie życie”,” Droga do marzeń”, „Francuska opowieść”, „Światło o poranku”, „Obca w świecie singli” i wiele innych. Pisze o kobietach i przede wszystkim dla kobiet. Tworzy opowieści pogodne, ciepłe, pełne optymizmu. Nie ucieka od poważnych życiowych problemów. Prawdziwe życie i dobrą energię czytelniczki uznały za największy atut jej książek. Autorka zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale walczyły o miłość, rodzinę, marzenia. Pisarka zauroczyła wszystkich  swoją szczerością, naturalnością i bijącym od niej ciepłem.

Na zakończenie wieczoru autorskiego czytelnicy robili z autorką zdjęcia oraz zbierali autografy w zakupionych  książkach. Spotkanie zostało sfinansowane przez Instytut Książki w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim.

 

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek Reviewed by on . 12  czerwca 2018 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Mirek zorganizowane pr 12  czerwca 2018 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Mirek zorganizowane pr Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top