sobota, 23 wrzesień 2023, 02:22

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Odnaleziono ciało zaginionej14-latki
Odnaleziono ciało zaginionej14-latki

Odnaleziono ciało zaginionej14-latki

niedziela, 29 lipca 2018, 10:56 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

W dniu wczorajszym, 28.07 po trzech dniach akcji poszukiwawczo-ratowniczej prowadzonej wspólnie przez Straż Pożarną, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Morską Służbę Poszukiwania i Ratownictwa SAR, na wodach Zalewu Kamieńskiego i Jeziora Wrzosowskiego po kilkudniowych poszukiwaniach odnaleziono ciało zaginionej 14-latki.

Ciało po wydobyciu z wody zostało przewiezione  na teren jednostki wojskowej w Dziwnowie, skąd zostało zabrane odpowiednim samochodem, najprawdopodobniej na dalsze czynności w sprawie. Nieoficjalnie udało się naszej redakcji dowiedzieć, że postępowanie wyjaśniające zostało wszczęte przez Prokuraturę Rejonową w Kamieniu Pomorskim.

Należy w tym miejscu przypomnieć, iż poszukiwana 14-letnia dziewczyna, w miniony czwartek około godz. 18-tej w bliżej nieznanych okolicznościach prawdopodobnie wypadła z jednostki pływającej na Zalewie Kamieńskim.

Odnaleziono ciało zaginionej14-latki Reviewed by on . W dniu wczorajszym, 28.07 po trzech dniach akcji poszukiwawczo-ratowniczej prowadzonej wspólnie przez Straż Pożarną, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Morsk W dniu wczorajszym, 28.07 po trzech dniach akcji poszukiwawczo-ratowniczej prowadzonej wspólnie przez Straż Pożarną, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Morsk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top