sobota, 25 marzec 2023, 09:54

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zaproszenie na wernisaż
Zaproszenie na wernisaż

Zaproszenie na wernisaż

środa, 26 września 2018, 18:44 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, hotel „MARINA PALLATIUM”, Kamieński Dom Kultury oraz Artysta mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Witolda Karapyty „Horyzonty pejzażu”, który odbędzie się 29 września, w sobotę, o godzinie 17.00 w siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34.
Mirosław Witold Karapyta pochodzi z Jarosławia. Jest absolwentem tamtejszego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Kształcił się również w Instytucie Wychowania Artystycznego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Będąc doktorem nauk humanistycznych w zakresie socjologii kultury wykłada w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Malarstwem zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Jego prace prezentowane były na wielu wystawach krajowych i zagranicznych. Tematem otwartej w sobotę wystawy będą tytułowe „Horyzonty pejzażu” Kamienia Pomorskiego z zabytkami naszego miasta.

MHZK

Zaproszenie na wernisaż Reviewed by on . Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, hotel "MARINA PALLATIUM", Kamieński Dom Kultury oraz Artysta mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Mirosława W Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, hotel "MARINA PALLATIUM", Kamieński Dom Kultury oraz Artysta mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Mirosława W Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top